Jump to content

Odbiornik do Hitec Optic 6 2,4Ghz


Pitstrel

Recommended Posts

Odbiorniki dobierasz nie tylko pod radyjko -a głównie pod moduł nadawczy który w nim siedzi. Radyjko wprowadza pewne ograniczenia funkcjonalności... ale ważniejsze jaki masz w nim moduł.

A tego jaki masz moduł nie napisałeś więc i rada trudna...

 

Jeśli masz oryginalny moduł hitec spectra 2,4 to będą działać wszystkie odbiorniki hicka ze starszej seri -powinny współpracować optima i minima. Oczywiscie nie wykorzystasz wszystkich mozliwości optim -optic 6 nie obsługuje telemetri.  I nie wykorzystasz więcej niż 6 kanałów -tyle ma Twój nadajnik. Więc nie ma sensu wiecej niż 6 kanałów w odiorniku -a optima to w Twoim przypadku płacenie za coś czego w pełni nie wykorzystasz -telemetria nie zadziała.

 

czyli tańszy wybór to minima 6    - przy czym 6s to krótkozasiegowa -pozostałe minimy to pełen zasięg.

Cyfrowe odbiorniki maxima raczej w ogule z optic`kiem nie zadzialają -dedykowanane są konkretnie pod aurorę 9x.  

 

Są  jakieś zamienniki  oryginałów hitec`a -muszą obsługiwać system AFHSS -ja nie uzywalem -używam tylko oryginalnych hitec.

 

Jesli moduł nadawczy masz innej firmy niż hitec -to i odbiorniki musisz kupić tej samej firmy -ten sam system transmisji.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Wielkie dzięki za udzielone mi rady (posiadam moduł Spectra). Mój Optic 6 przez sześć lat użytkowania nigdy mnie nie zawiódł i na moje potrzeby jest wystarczający. Pozdrawiam Kolegów Modelarzy

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.