Skocz do zawartości

utopienie modelu


laminat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

i ja w koncu tu dotarłem ale przez ciernie do gwiazd. ostatnio latałem sobie swoim moto szybowcem z coxem na pokładzie i tak sobie latam latam i z ta ni z owad zerewał sie silny wiatr ktory mi model zniusł nad warte i tam go utopiłem a ze to było za krzakami to myslałem ze gdzies tam lezy ale potem po godzinie szukania jacys wedkarze powiedzieli ze płynał warta no to czyli koniec nie ma szans na znalezienie trzeba sie pogodzic ze strata.

stracie uległy

odbiornik-najdroższa czesc az nie chce mi sie pisac ile nowy kosztuje

silnik -50zł

samolot -100

odbiornik i wyłacznik 30

serwa 40

zal poprostu zal dlatego od teraz nie bede latał na tym lotnisku tak podatnymi na wiatr zabawkami moze kiedys tam jeszcze wyskocze jakims akrobatem ale narazie tamto miejsce nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przykra sytuacja ale dla pewności można było sie wybrać z nurtem rzeki może zniosło go gdzieś na bok i w krzakach gdzieś się zaplątał tak czy siak szkoda takiego modelu :( ale głowa do góry może jakiś modelarz znajdzie i da znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.