Skocz do zawartości

Kłopot z wyborem Lamy V4


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zdecydowałem się, w tym tygodniu (prawdopodobnie w środę) wejść w posiadanie Lamki V4. Mam jednak kłopot z wyborem dostawcy.

Przeglądał od dłuższego czasu oferty cenowe sklepów Warszawskich. Są do wyboru (poza rodzajem aparatury) dwie wersje Lamki V4 35MHz. Jedna w okolicach 290zł i druga w okolicach 350zł.

Ta droższa wersja chwali się w opisach posiadaniem kabelka do PC i symulatora lotu.

Symulator, jak podejrzewam to może być darmowy FMS - tak przynajmniej nazywa się w sprzedazy detalicznej ów kabelek USB. "Przewód USB do połączenia aparatury E-Sky do symulatora FMS".

Tak się skład,aze FMS-a mam i od jakiegoś czasu trenuję na klawiaturze rozbijanie modeli.

Kabelek kosztuje 27zł...

Czy w takim razie, jest to podbijanie ceny, czy też ów symulator w pakiecie daje tyle dobrego, że warto dołożyć 100zł więcej?

Wyjaśni ktoś te różnice? Czy ten symulator w pakiecie to rzeczywiście FMS, czy też inny program?

I tak z ciekawości, zna ktoś sklep modelarski na ulicy Conrada, na Chomiczówce? Tam miałbym najbliżej, ale nie mogę znaleźć ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, akurat tej informacji sprzedawca nie zamieścił, ograniczjąc się do "4-kanałowa aparatura".

Ale dziękuję za pomoc. O szczegóły zapytam się przy wizytacji sklepów. Zawsze przecież można objechać kilka na raz.

Co do Giełdy, to klient się już znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.