Skocz do zawartości

Mam swoją Lamę...


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich ponownie.

Chciałbym podziękować za rady odnośnie wyboru śmigłowca.

Dziś stałem się posiadaczem Nibieskiej Lamy V4.

Złoto, nie maszynka, choć wytrymowanie go, kosztowało mnie już jedne łopaty i dziurkę w kadłubie... :D

Za to teraz wisi jak przyklejony. :jupi:

Objechałem dzis kilka sklepów i ostatecznie zdecydowałem się na znany i lubiany sklep na Bitwy Warszawskiej. Nie wiem, co niektórzy mieli do tego sklepu, ale bez problemu nabyłem lamkę i to najtaniej jak znalazłem w Warszawie. Wszystkich przebił sklep na Conrada, gdzie za identyczną maszynkę chcieli prawie 330zł, a za 2,4GHz 450... :lol:

W "Modelarni" Lamka kosztowała mnie całe 275zł.

Wersja oczywiście 35MHz, kanał 61. Dostałem w zestawie i kabelek USB i symulator (który okazał się okrojoną wersją FMS-a - mniej modeli), oraz klucz do łopat (już się przydał).

Teraz marzą mi się dwa cele - nauczyć się Lamką latać bez rozbijania się i zbudowanie samodzielnie samolocika do kompletu, pod nadajnik od Lamki. Ale to kwestia przyszłości.

Pozdrawiam i życzę wysokich lotów i miękich lądowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co do nadajnika do lamy to ma on okrojoną trochę moc z uwagi na to że lamą daleko nie odlecisz jak testowałem ten nadajnik z odbiornikiem e-sky w samolocie to serwa telepały się jak szalone dla wykorzystania tego nadajnika z samolotem trzeba troszkę podciągnąć moc i to znacząco poprawia właściwości połączenia nadajnik<-->odbiornik

niestety coś kosztem czegoś bateryjki już nie starczają na tak długie latanie więc lepiej wyposażyć się w akumulatory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.