Skocz do zawartości

Ladowarka lipo min 6s 300-350zl


Snafu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę zasięgnać rady odnośnie tego, jaką ładowarkę kupić. 

 

Zakupiłem Accucela 6 80w ale sprzedałem bo doszedłem do wniosku, że dołoże jeszcze troszkę do czegoś bardziej pewnego, i dokładniejszego.

 

Zatem co w w/w budżecie jest godne polecenia ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, widzę potrójnie...

 

;)

 

Adam, czym się kierowałeś, robiąc trzy identyczne zestawy ładowarka-zasilacz? Nie lepiej byłoby kupić przynajmniej 1 ładowarkę obsługującą dwa pakiety jednocześnie?

A już na pewno 1 zasilacz obsługujący dwie ładowarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)  :)  :D   Mam jeszcze "cudo" Hitec-a na cztery porty :rolleyes:  O moich perypetiach z nim napiszę w oddzielnym temacie. Wszystko to w celu skrócenia czasu przygotowań do wyjazdu na latanie.

Bartek masz rację ale kupowałem je siedem lat temu. Mają naprawdę bardzo dobre parametry, dodam że najstarsze moje pakiety mają również siedem lat i jeszcze na nich latam. Funkcja "storage" jest bardzo przydatna i nie wolno z niej rezygnować. Zasilacze Robbe też są świetne.

Tomek niestety nie mogę żadnej sprzedać ponieważ każdą traktuję jak "zaufanego przyjaciela" B)  Natomiast widziałem je na alledrogo i w jakimś sklepie, jak znajdę to wstawię link. Cena jest porównywalna. Są też dostępne na HobbyKing Europe   http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__46814__iCharger_106B_plus_250W_6s_Balance_Charger_EU_Warehouse_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiłem ,bo zazdroszczę;)

Wiem, ile to daje w przygotowaniach do wyjazdu na lotnisko.

Mam jedną taką ładowarkę i chętnie miałbym drugą. Już nie mówiąc o zasilaczu, obecnie 50W, co dla tej ładowarki jest żartem.

W pośpiechu ratuje mnie stary Imax, ale co trzy ładowarki to nie dwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.