Skocz do zawartości

Silnik REDOX BL 4000/ 550 brak mocy


balcerseb88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem z silnikiem posiadam ww. silnik regulator Red Brick 60 oraz zasilanie kokam 4s 5000mAh

Producent silnika deklaruje ok 4600g ciągu statycznego zalecane śmigła od 14x7 - 15x8 zakładając śmigło 14x7 silnik ciągnie 1600 gram przy obrotach 6500 założyłem 16x10 obroty 5400 ciąg 2.5kg na pusto silnik wkręca sie ok 8tysiecy  a gdzie tu do 4.6kg czy te silniki tak maja czy tylko mi trafił taki egzemplarz a moze to wina regulatora czy ktos sie z czyms takim spotkał ?? Gdzie jest ta moc??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Ten silnik ma 500 kv....... Zakładam, że zbliży się do deklarowanych mocy(ciągu)  przy zasilaniu 6s (8s ?). Ale jak zwykle - mogę się mylić !

- Jurek

--------------------------------

Gdzie ta moc ? Ano - w reklamie !

Producent zaleca zasilanie 4s - i to się z grubsza - zgadza ! Zapomniał natomiast dodać, że ciąg uzyskuje ten silnik, przy zasilaniu trochę innym, którego "ON" - nie poleca.  Gdyby polecił  - wpadłby w g.... - po same uszy, tytułem reklamacji...

Z podobnego silnika uzyskiwałem większe moce, i większe ciągi - ale, przy zasilaniu 6 i więcej "s". Ale - to już na własną (nie - moją) odpowiedzialność. Rozumiem, że ta ścieżka jest dla Ciebie nieinteresująca - ważne 4s ?

- Pozdrawiam - Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś poszukał Sebastianie informacji to byś się dowiedział , że silnik wielkości 4250 stosowany jest do modeli akrobacyjnych 3D o wadze około 2,5 kg i przy zasilaniu 6S LiPo . Podziel sobie deklarowaną moc 1100 W przez 51 Amper i otrzymasz 21,6 Volta . Warto było najpierw zapytać a potem kupować .

 

Zobacz też opis parametrów  innego silnika  Redox tej samej wielkości i tu masz tylko 532 Wat .

 

http://www.modele.sklep.pl/pl/Produkt/REDOX-BL-3000700.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.