Skocz do zawartości

rcgf 32 gaśnie na plecach PROBLEM !!!!!!


tomaszg6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem z silnikiem rcgf 32 cały zeszły sezon latał bez problemowo niestety teraz po pierwszych lotach okazało się że silnik gaśnie po przewróceniu modelu na plecy .

W pozycji normalnej czyli lecąc podwoziem do ziemi model zachowuje się normalnie . Dodam że wymieniłem całą armaturę przewody paliwowe bo myślałem że po prostu stwardniały i silnik nie ciągnie na plecach paliwa .

Nie wiem  co dalej może ktoś ma jakiś pomysły :( POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko sprawdź przewód paliwowy w środku (ten ze smokiem). Jeżeli jest kiepskiej jakości to potrafi zesztywnieć po kilku tygodniach (sam tego doświadczyłem). Może być też tak, że smok jest za lekki w stosunku do sztywności wężyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik był używany pół sezonu i poprostu w pewnym czasie zaczął gasnąc na plecach .Gaźnik był czyszczony rozkładany na czynniki pierwsze i regulowany nie przyniosło to efektu i kupiliśmy gaźnik walbro od dla 30 cc wyregulowalismy i model smiga jak ta lala .

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Dle 30 cc jaka przyczyną do dzisiaj nie wiemy nowy gaźnik rozwiązał sprawe.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.