Skocz do zawartości

Młody biznesmen, czyli temat naklejek


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sprawdziłem co zamawiałem i co otrzymałem.

Przepraszam, że publicznie, ale to uświadomi koledze jak daleko mu do profesjonalizmu.

 

a) kobieta o długości od palców do stóp 130mm naklejka jest 170mm !!!, kolory nie ztej ziemi: ciało zamiast celistoróżowe jest oliwkowozielone, jak kadłub samolotu !!!, paznokcie, usta zamiast czerwonych są czarne, z lewej strony kadłuba jest "czacha" fi 50mm naklejka fi 45mm i "bomby na czarnym tle" wys. 35mm:

B) 2szt napisów "24" wys.35mm brak

c) 1szt numery seryjne widoczne nad napisem "24" (proporcje jak na fotce powyżej dopasowane do wielkości "24" )

d) 2szt "2 w kółku" (ze statecznika) fi 35mm

e) 2szt trójkąt ze statecznika, podstawa 38mm brak

f) 2szt numer ze statecznika "272643" długośc 63mm naklejka jest 60mm

g) 2szt napis z kadłuba "strawberry bitch" długośc 80mm naklejka jest 86mm, kolor zamiast czarny jasno szary !!!

h) 4szt gwiazd amerykańskich długość 130mm naklejka jest 100mm, kolory zamiast czerwonego pomarańczowy, zamiast ciemnoniebieskieg jasnozielony

i) 12szt oznaczeń śmigła fi 7mm

 

Najfatalniej wyszły punkty a) g) h) a naklejek z punktów B) i e) brak.

 

06-07-03-122.jpg

A to podane koledze źródło do zrobienia zielonej kobiety i jasnoszarego napisu "Strawberry..." :?

 

Edit

Pytanie czysto z ciekawości, żeby na przezroczystej folii wydrukować biały kolor, to potrzeba chyba jakiejś specjalnej drukarki, czy się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki - z treści ogłoszenia wynikało, że kolega Icy Cold jest raczej bardzo młodym człowiekiem o pomijalnym doświadczeniu (zawodowym, życiowym) niż jakimkolwiek profesjonalistą lub rzetelnym amatorem.

Ale przy tej okazji może się sporo nauczy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam Panowie ... dzisiaj zrobiłem naklejki na mojego skutera Piaggio Nrg Mc3, potem pokażę fotkę jak wyszły ... dosłownie jak fabryka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy tej okazji może się sporo nauczy

Nie widzę przeciwskazań, nawet gdy jest to poniekąd moim kosztem.

W całej tej dyskusji niepotrzebnie wtrąciłem kwestię finansową, bo nie o to mi chodzi.

Myślę, że moje uwagi pomogą Icy Cold w realizacji następnych zamówień i podpowiedzą na czym się skupić poza reklamą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem by nie wtrącić swe 3zety... Izy... Hubert własnie przedstawił szajs jaki mu zrobiłeś, a ty komentujesz to tylko pocieszeniem, że do skutera zrobiłeś naklejki lepsze niż fabryka???? Ło matko!! 17 lat i profesjonalny grafik komputerowy :?: skończyłeś góra I kl liceum więc kiedy nabyłeś te umiejętności i doświadczenie??? Chyba, że miałeś na myśli prowadzenie szkolnej gazetki. Tak czy inaczej mnie skutecznie odstraszyłeś. Wolę zlecić prace w studiu grafiki komputerowej niż u domorosłego nastolatka. Tym bardziej jesli chodzi o cenę - 20 zł za A4 - (ile tych kartek mieści sie w 1m2?) firma bierze 100zł za m2. U ciebie wychodzi ponad 300zł.

To chyba kolejny przykład na naszym forum chęci szybkiego zysku małym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Grafiką zajmuję się od 3 lat i prawie codziennie, A co ma do tego wiek? Nie słyszycie czasami o 14 letnich grafikach lub jeszcze młodszych? Po prostu jak ma się do tego talent i wenę to się robi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku no tos mne rozwalil tymi usprawiedliwieniami i pomyslec, ze ja stary kon dal bym sie nabrac jakiemus nastolatkowi. Mlodsza siosta mojej zony ma 8 lat i ostatnio drukowala sobie prasowanki na koszulki z zespolem feel, takze chlopaki jakby ktos chcial koszulke od profesionalnej graficzki komputerowej to jest to do zalatwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert - może więc Twoje pretensje są niesłuszne???

Myślę, że jedno, dwa no max trzy uchybienia bym puścił w niepamięć, ale począwszy od niemożności obejrzenia projektu przed drukiem, braku konta, wysyłce zwykłym listem bez usztywnienia (listonosz wcisnął A4 do małej torby, czy co, bo skrzynke mam dużą, a pomięte jak psu z gardła) po sam efekt końcowy (pomylone wymiary, pomylone kolory, brak zamówionych naklejek) - praktycznie wszystko nie tak :(

Myślę jednak, że Icy Cold naprawi swój błąd i faktycznie następne naklejki będzie robił bez zarzutu, bo trafił w bardzo dobry temat.

Sam mam spore potrzeby (coraz większe modele) i brak czasu na bawienie się w kopiowanie, wklejanie, skalowanie, retuszowanie itd potrzebne do wydruku.

 

Tylko start miał troszkę nieudany, za to ile się przy tym moim zamówieniu nauczy :D

 

Edit

No i to nurtujace mnie pytanie:

Icy Cold, czy możesz wydrukować biały kolor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujace... Przeszedłem się do firmy takiej co reklamy robią - i zaptałem ile to będzie kosztować zrobienie naklejek na podstawie zdjęcia łącznie z poprawą wszystkiego - cena liczona w dm2.

 

No i pan powiedział, że mam dać zdjecie - graficy wytną potrzebne figury i biorą poprawkę na kolor wybrany przez zamiawiajacego (czyli jak chce zrobić z zielonego różowy - no problem)potem taki to projekcik po obróbce czeka na zielone światło do druku (dostajemy plik graficzny z dziełem lub idziemy osobiscie skontrolować). Druk na jakiejkolwiek folli, tworzywie, papierze... cena za ropzmiary zbliżone do a4 - 25zł.

 

Co do ochrony na czynniki zewnętrzne pan powiedział że można wydruk zaprasować ściśle supercienką przezroczystą folią. -1,50dm2

 

Jeszcze dodali, ze można wyciać zdjęcia ploterem za dodatkowe 10 zł od 1mb cięcia.

 

Porównując to chyba IcyCold powinien mniejsze kwoty pobierać za swoje usługi bo konkurencja jest :D

 

P.S. A czy używasz legalnego oprogramowania? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BH91 .. NO juz chłopie nie przesadzaj!~!! z tym P.S to przesadziłeś trochę . Co ciebie obchodzi na jakim oprogramowaniu były zrobione naklejki ? A moze koleś używa darmowego GIMPA . Nie przesadzaj ty zamawiasz tylko naklejki. Czy idąc do mechanika samochodowego pytasz sie czy używa oryginalnych kluczy do odkręcenia koła ? NO WEDŁUG MNIE TO PYTANIE BYŁO NIE NA MIEJSCU .Według mnie chłopak miał zły start i tyle . Niech prześle poprawione naklejki , pokaże jak wyszły te na skuter i wtedy będziemy oceniać. Każdemu grafikowi może trafić sie gorszy dzień.I nikt nie powinien oceniać ludzi pod względem wieku bo sam znam kilku " dzieciaków " co na Pctach wyczyniają cuda:) i tu nie chodzi mi o gry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.