Skocz do zawartości

Tak się (nie)startuje !


jakubk

Rekomendowane odpowiedzi

To mi zakrawa na jakiegoś desperata, który nie latał od dłuższego czasu lecz za wszelką cenę chce wystartować :oops: natomiast reakcja publiczności a zwłaszcza jednego z nich ten, który "padł"błyskawiczna. Czasem można uratować życie samemu sobie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przyznam że to kompletny brak wyobraźni po stronie widzów ,niestety ale trawiaste pasy nie sprzyjają równemu prowadzeniu modelu wystarczy mały dołek i model już jedzie w innym kierunku. Nie wiem czy dobrze oceniam odległość ale widzowie stoją raptem prawie na pasie startowym a odległość od miejsca startu to może 11 no 12 metrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co stoi na przedłużeniu pasa z pewnością. Osobiście nie liczył bym na to że model zatrzyma się na takim skrawku asfaltu jak na filmie.

 

Miałem na myśli tego, który startował odrzutowcem w stronę ludzi, na pierwszym filmie. :-)

 

A ten gość, który stał na lądowisku po prostu nie ma wyobraźni. Poza własną osobą nikomu innemu krzywdy nie robi więc zasadniczo nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.