Skocz do zawartości

Jaki model pod silnik o poj 1cm ?


tomson

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie o ten model mi chodziło Hubercie... ma taki wznios , że przy

bezwietrznej pogodzie lata jak po sznurku a ma trochę większe obciążenie

powierzchni z uwagi na ciężki pakiet.U mnie lata na 480 race , wariat to

nie jest ale na odstresowanie się jest wporzo.Jak nie ma czasu na większą

wyprawę ,wtedy zabieram go na łączkę i w góre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę skąd brały się moje opory do takich modeli, wy sobie przestawiacie kanały w aparaturach i wam wszystko jedno czy są lotki czy ich nie ma, ja tego nie wziąłem pod uwagę i miałem problemy

 

Wracając do tematu to mam jeszcze wątpliwości czy model z depronu może być napedzany spaliną ??

Czy nie rozpusci go paliwo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoich początkach popełniłem w sumie 5 modeli spalinowych w których depron wykożystany był na szeroką skalę w zasadzie jako pokrycie konstrukcji drenianej. Oklejałem go zawsze filią pakową i nic nie dobrego się nie działo. Trzeba przyznać że konstrukcje takie są proste w wykonaniu i tanie jednak o wiele mniej "żywotne" niż konstrukcje klasyczne i dość wcześnie mimo brak kraks musiały odejść na emeryturę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wicherka to planuje spalinę coś koło 1cm, a ja mam narazie TowerPro Bm2408-21 ale on chyba nie da rady

Myślę, że da radę bez najmniejszego problemu.

Latałem Wicherkiem 10 na szczotce EPS350 z pakietem typu NiCd (8xAA)- był ciężki (560g), ale latał.

Na bezszczotce samoróbce i lipolach (420g), to idealny model do relaksacyjnego latania-puszczasz stery bierzesz aparat, a model leci sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.