Skocz do zawartości

saper


hubert_tata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

BTW mam wrażenie że od niektórych należy wymagać świadectwa dojrzałości (i to psychicznej a nie dowodu ukończenia jakiegoś wieku) przed wpuszczeniem na forum :(

Co do akcji "z prezydentem" to kolegę Franka vel Emila ewidentnie łączy z nim poczucie bycia prześladowanym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nieszczęśnik musi bardzo cierpieć, skoro przysłał mi takie fajne pozdrowienia:

 

SIEMANKO PEDALE MAM DLA CIEBIE ZLE INFORMACJE PIERWSZA INFORMACJA TO ZE JESTES PSI HxJ DRUGA TO ZE WYGLADASZ JAK BY CIE KROWA WYSRALA TRZECIA ZE DOSTANIESZ WPIERDOL NIEBAWEM CZWARTA ZE HxJ Z CIEBIE A NIE ADMIN PIATA ZE TEN CALY KREPIEC TO ZxxxxxxA DZIURA ORNA SMIERDZACA GNOJAMI NIC WIECEJ NASTEPNA INFORMACJA JEST TAKA ZE NIGDY ALE TO PRZENIGDY SIE NIE MYLE TO TY SIE POMYLILES ZE ZE MNA ZADARLES JESTES JxxxxY SMIERDZACY PIES I ZARAZ TO OGLOSZE NA STRONIE FORUM DO KTOREGO RZEKOMO NIE MIALEM MIEC DOJSCIA TY ZA BARDZO BURAKA PRZYPOMINASZ I SMIERDZISZ GNOJEM Z DALEKA ZEBY BYC DOBRYM I ZAPAMIETAJ RAZ NA ZAWSZE JA NIGDY NIE POPELNIAM BLEDOW TERAZ ZEBY BYLO CIEKAWIEJ POLACZYLEM SIE PRZEZ CZTERY SERWERY ROZRZUCONE PO CALEJ EUROPIE MOZESZ MI OBCIAGNAC GALKE A NIE ZABLOKOWAC BLOKUJ BLOKUJ NA HxJ CI TO SIE ZDA JA ZAWSZE TU BEDE A WPIERDOL ZA CWANIAKOWANIE I KOZAKOWANIE TO NIEUNIKNIONA SPRAWA A TERAZ BYWAJ MUSZE SPADAC BO MAM DWA SLOWA JESZCZE DO FORUMOWICZOW O TOBIE I TYM TWOIM WAFLU!

TOMU Z DOMU CZY HUJ WI JAK ON TAM SIE WABI

 

Karol, o ile tak masz na imię i potrafisz łączyć się przez cztery serwery: bardzo mi miło, że o mnie jeszcze pamiętasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: Te 4serwery mnie rozbawiły :lol: A cala wypowiedź zaszokowała... Troszeczkę błędzików tam narobił też :twisted:

On się odważył takie coś napisać, to naprawdę musi być troszkę bardziej w inna stronę :roll:

Ale tacy jak ona dają się czasem człowiekowi pośmiać...

A przyznam że admin z pana Huberta dobry :P (nie mówcie że wazeliną capi tu, to tylko takie przypomnienie dla tych co zapomnieli o jego dobroci :P )

A czemu dużymi literami, kłopoty ze wzrokiem ma ten człowiek? (co piał to) :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne konto sapera zostano zbanowane.

Codziennie dostaje od niego zoofiliczną pocztę z psim członkiem w roli głównej. :devil:

Ponieważ zaczęło mnie to już nudzić, dodałem go do zablokowanych kont .

Teraz, nie mogąc pogadać sobie ze mną ,wziął się za Hubert :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.