Skocz do zawartości

Szpiegostwo przemysłowe ;-)


Killerus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja wczoraj w moim ES sie wymieniłem zasilanie i tak :

 

Zasilanie silnika KOKAM 3sp1 1800mA (ładowanie maks 3,6A !!! i o to chodziło)

 

Zasilania nadajnika Dyalsky 3sp1 1300mA

 

ES niecy przytył, ale za to będzie można dłużej sobie polatać ;-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie już do mnie leci podobny zestaw z RANGE VIDEO a zapomniałem zamówić regulator :(

1 x KX191 color and night mode CCD camera (CAM-KX191) = 70.89

1 x 2.4GHz 8dBi Patch receiver antenna (PAT-2400-8) = 25.66

1 x 11.1 volt - 500mAh 10C Li-Poly Pack (BAT-11.1V-500) = 13.50

1 x 2.4GHz 500mW audio/video transmitter (TX-2400-500) = 33.76

1 x 2.4GHz Portable Receiver (RX-2400-portable) = 67.51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak będziecie zamawiać to piszcie - jeden dla mnie.

krzysiek_k1

 

Zamówić jeden dla Ciebie - nie ma problemu.

To jest towar podwójnego wykorzystania - potrzebne jest uzyskanie licencji eksportowej inaczej nie sprzedadzą Ci, ale uzyskanie jej wcale nie jest trudne.

Cena wcale nie jest taka zaporowa - no chyba, że dla przyjemności chcesz sobie kupić.

Na ebay'u ktoś ostatnio sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armand - napisz proszę więcej o tej procedurze zakupu - myślałem że skoro sprzęt będzie sprzedawany w sklepie modelarskim to zakup to formalność. Chyba już w lipcu miał być sprzedawany i już przyjmują zamówienia ???

 

Z tym że dla przyjemności chce go kupić to trafiłeś;) przecież całe to hobby to ma być przyjemność, na razie latam z GPS GEKO 201 w modelu.

 

Człowiek jest niecierpliwy, ale warto chyba będzie poczekać na opinie pierwszych użytkowników.

W każdym razie kasa leży i czeka na ten zakup lub DRAGON-OSD

 

Pozdrawiam

krzysiek_k1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towary i technologie podwójnego ZASTOSOWANIA - mają specjalną procedurę zakupową a zwłaszcza sprzedażną. Ze względów bezpieczeństwa niemożliwym jest obrót pewnymi materiałami / techniką / technologią z państwami wpisanymi na listę MG.

Autopilot należy do urządzeń znajdujących się w opisie:

 

„Bezzałogowy statek powietrzny ”(„UAV ”)(9)

Każdy samolot zdolny do wzniesienia się w powietrze i kontynuowania kontrolowanego lotu i nawigacji bez obecności ludzi na pokładzie.

 

Gratuluję wszystkim pilotom FPV! Właśnie nasze samoloty oficjalnie wpisały się na listę towarów podwójnego zastosowania i podlegają poważnym przepisom przy wywożeniu z kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim pilotom FPV! Właśnie nasze samoloty oficjalnie wpisały się na listę towarów podwójnego zastosowania i podlegają poważnym przepisom przy wywożeniu z kraju.

 

ale panowie celnicy o tym nie wiedzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że skoro sprzęt będzie sprzedawany w sklepie modelarskim to zakup to formalność.

Zgadza sie.W ofercie jest tylko klauzula o restrykcji,ze nie do kazdego kraju wysla ten towar (zwiazane jest to z eksportem technologi/embargo)

Do Europy,wysla bez problemu,wystarczy kliknac -kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim pilotom FPV! Właśnie nasze samoloty oficjalnie wpisały się na listę towarów podwójnego zastosowania i podlegają poważnym przepisom przy wywożeniu z kraju.

Nie,w tym swietle to kazdy samolot jest taki,wiekszosc w dziale Kraksa :lol:

UAV-to troche inny samolot niz FPV.

ale panowie celnicy o tym nie wiedzą

Trza ich poinformowac o Naszym forum,beda swiadomi swojej niewiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armand, ja mówiłem o tych autopilotach w cenach rzędu 2000$ w wzyż....

 

Ja też o nich (MP2028g), bo ten musisz kupić jeśli chcesz zacząć.

Naprawdę sam zakup, to "bułka z masłem", schody zaczynają się jak już masz. :wink:

 

 

Definicja jakaś nie bardzo, powinno być statek powietrzny a nie samolot. Generalnie UAV nie bardzo jest zdefinjowany w Prawie lotniczym itd.

Co to jest model z autopilotem o wadze gotowego do startu 10 kg z radiolinią do stacji naziemnej wg. Ustawy Prawo Lotnicze. Statek powietrzny - nie, model też nie, to co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny locik, tym razem, film długi, bo ponad 20 minut.

 

Jak daleko odleciałem ??? Nie wiem, studiowałem mape terenu, na oko gdzieś na 2km, ale nie dam sobie za to ręki uciąć, na pewno byłem wysoko, bo prawie dotknąłem chmur (co było moim celem w tym locie).

 

Niestety alarm z aparatury o niskim stanie napięcia akumulatora przerwał tę wyprawę i musiałem powrócić do miejsca startu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.