Jump to content

Sanwa WG6000 czy Hitec Flash5x


rafix

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja mam Sanwe od ponad roku i nienarzekam. Nigdy się nie zdarzyło abym rozwalił model prze Sanwę ( zawsze to moja wina i brawura.. :/ ). Od jakiegoś zamiaru noszę się ze sprzedaniem sanwy ale nie wiem czemu tego jeszcze nie zrobiłem...

Link to comment
Share on other sites

Ja latam właśnie na VG6000 i powiedzieć muszę że to bardzo dobra i wygodna aparatura. Jedyna wada jak dla mnie to pamięć na 4 samoloty :( Jeżeli chodzi o wpadki Sanwy to znacznej części tyczyły się one modeli RDxxxx podobnie jak wpadki Hitec Optic 6 więc powiedzieć można że to równierz sprawdzona aparatura :) Mam pytanie cze Hitec flash 5x obsługuje lotki na dwóch kanałach? Podobno taki mikser ma ta aparatura ale w opisie tez jest napisane że ten piąty kanał to podwozie. Więc co może obsługiwać ten piąty kanał? [/code]

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie cze Hitec flash 5x obsługuje lotki na dwóch kanałach? Podobno taki mikser ma ta aparatura ale w opisie tez jest napisane że ten piąty kanał to podwozie. Więc co może obsługiwać ten piąty kanał?

Kanałów nie da się rozdwoić :D

Flash ma ich 5.

Jak lotki są na 1 i 5, to już nie ma podwozia, ale są za to klapolotki (taki mixer) :D

Flash5X ma tylko 5 kanałów. To, oraz dużo lepszy wyświetlacz w Sanwie VG6000 stawia Hiteca troszkę niżej (bez względu na ceny i inne walory, których nie znam).

Link to comment
Share on other sites

LoL dostajesz pierwsze ostrzeżenie odemnie za Edytowanie dopisów Administratora !! !! Uważaj dalej będzie gorzej.

 

Wracając do tematu mimo że słyszałem złe opinie o Sanwie to chyba lepsza funkcyjnei jest od Hicka. CO do jakości to z zasłyszanych opinie znam sanwe, a z własnych doświadczeń Hicka :D Ja swój wybór skierował bym na Hicka.

Link to comment
Share on other sites

Ja także będe chciał zakupić Hiteca. Na modelarni na razie mam do dyspozycji tego Hiteca i latałem także na Sanwie instkuktora i lepiej mi "leży w dłoni" Hitec i jest prostrzy w obsłudze dlatego zamierzam go sobie kupić ale jeszcze para miesięcy roznoszenia ulotek i trzeba poczekać na urodzinki do kwietnia i może już kase będe miał(mam nadzieję :D)

Link to comment
Share on other sites

Hitec to Hitec - koreańska firma :D , choć sprzęt produkują już chyba gdzieś na Tajwanie o ile się nie mylę :) .

Na Sanwach się nie znam, zatem najlepiej będzie, jak nie bedę porównywał.

Aha - o ile da się jeszcze kupić nowego Flasha gdziekolwiek!

Kiedyś na perfecthobby Flash5x był, ale... z dwoma serwami a nie czteroma.

Osobiście uważam, że nie opłaca się kupowac bez serw za 400zł, rachunek jest bardzo prosty: skoro jedno kosztuje ok.50zł, to 4 kosztują 200zł, czyli stówkę zostawiają sobie w kieszeni :) .

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście Hubercie wiem że nie można kanału rozdwoić :) Pytałem o to bo brak obsługi lotek na dwóch kanałach to byłby to bardzo duży minus dla Hitec`a. Jest to co prawda pewien rodzaj wygody ale jak dla mnie bardzo istotny i często używany :)

Link to comment
Share on other sites

Witam

Całkiem niedawno też miałem dylemat odnośnie zakupu aparatury. Zdecydowałem się na Sanwe. Nawet nie próbowalem czytać recenzji na różnych forach. Wiadomo, każdy chwali co swoje. mi poprostu ona się podobała. Wyświetlacz, 6 kanałków i różne mixery. A pozatym kupiłem ją bez serw za 517 zł.Instrukcja po polsku, wszystko jest tak dokładnie opisane. Jeśli ktoś jest zainteresowany miejscem zakupu, dam namiary.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.