Skocz do zawartości

Sanwa WG6000 czy Hitec Flash5x


rafix

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Sanwe od ponad roku i nienarzekam. Nigdy się nie zdarzyło abym rozwalił model prze Sanwę ( zawsze to moja wina i brawura.. :/ ). Od jakiegoś zamiaru noszę się ze sprzedaniem sanwy ale nie wiem czemu tego jeszcze nie zrobiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam właśnie na VG6000 i powiedzieć muszę że to bardzo dobra i wygodna aparatura. Jedyna wada jak dla mnie to pamięć na 4 samoloty :( Jeżeli chodzi o wpadki Sanwy to znacznej części tyczyły się one modeli RDxxxx podobnie jak wpadki Hitec Optic 6 więc powiedzieć można że to równierz sprawdzona aparatura :) Mam pytanie cze Hitec flash 5x obsługuje lotki na dwóch kanałach? Podobno taki mikser ma ta aparatura ale w opisie tez jest napisane że ten piąty kanał to podwozie. Więc co może obsługiwać ten piąty kanał? [/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie cze Hitec flash 5x obsługuje lotki na dwóch kanałach? Podobno taki mikser ma ta aparatura ale w opisie tez jest napisane że ten piąty kanał to podwozie. Więc co może obsługiwać ten piąty kanał?

Kanałów nie da się rozdwoić :D

Flash ma ich 5.

Jak lotki są na 1 i 5, to już nie ma podwozia, ale są za to klapolotki (taki mixer) :D

Flash5X ma tylko 5 kanałów. To, oraz dużo lepszy wyświetlacz w Sanwie VG6000 stawia Hiteca troszkę niżej (bez względu na ceny i inne walory, których nie znam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL dostajesz pierwsze ostrzeżenie odemnie za Edytowanie dopisów Administratora !! !! Uważaj dalej będzie gorzej.

 

Wracając do tematu mimo że słyszałem złe opinie o Sanwie to chyba lepsza funkcyjnei jest od Hicka. CO do jakości to z zasłyszanych opinie znam sanwe, a z własnych doświadczeń Hicka :D Ja swój wybór skierował bym na Hicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także będe chciał zakupić Hiteca. Na modelarni na razie mam do dyspozycji tego Hiteca i latałem także na Sanwie instkuktora i lepiej mi "leży w dłoni" Hitec i jest prostrzy w obsłudze dlatego zamierzam go sobie kupić ale jeszcze para miesięcy roznoszenia ulotek i trzeba poczekać na urodzinki do kwietnia i może już kase będe miał(mam nadzieję :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitec to Hitec - koreańska firma :D , choć sprzęt produkują już chyba gdzieś na Tajwanie o ile się nie mylę :) .

Na Sanwach się nie znam, zatem najlepiej będzie, jak nie bedę porównywał.

Aha - o ile da się jeszcze kupić nowego Flasha gdziekolwiek!

Kiedyś na perfecthobby Flash5x był, ale... z dwoma serwami a nie czteroma.

Osobiście uważam, że nie opłaca się kupowac bez serw za 400zł, rachunek jest bardzo prosty: skoro jedno kosztuje ok.50zł, to 4 kosztują 200zł, czyli stówkę zostawiają sobie w kieszeni :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Całkiem niedawno też miałem dylemat odnośnie zakupu aparatury. Zdecydowałem się na Sanwe. Nawet nie próbowalem czytać recenzji na różnych forach. Wiadomo, każdy chwali co swoje. mi poprostu ona się podobała. Wyświetlacz, 6 kanałków i różne mixery. A pozatym kupiłem ją bez serw za 517 zł.Instrukcja po polsku, wszystko jest tak dokładnie opisane. Jeśli ktoś jest zainteresowany miejscem zakupu, dam namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.