Skocz do zawartości

Czy ktos z Was spodziewa się jeszcze sniegu tej zimy?


rafix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie mam wydatków na gaz no to mam kase na modele. :D

Łosia nidługo zakończe i biorę się za budowę skrzydełka do Madmana ,bo stare już troche za ciężkie jest ,ale zostanie na wszelki słuczaj.

Vampira pewnie sprzedam , i pomyśle możę o jakiejś konkretniejszej zabawce.

Więc może przyjdzie czas wkońcu na pierwszą benzynkę ??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, Pawełku, nie wyrażaj się :? Są tacy, którzy b. to g... lubią i skad Ty to wiesz, że to jest g...? Przecież na Twoje umiłowanie czekolady, też ktoś Ci może odpowiedzieć, że przepadasz za g...em....

Ja generalnie zimy i zimna nie lubię, ale nikomu nie odmawiam "lubienia" tej pory roku i wszystkich sportów zimowych. Wyluzuj i więcej tolerancji, bo Ci paradę równości urządzimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do słow Marka - po części na pewno masz rację , jednak z mojego narciarskiego doświadczenia - a myślę że jest bogate- pamiętam same negatywne wspomnienia po snowboardzistach. Można oczywiście mówić, że nie powinno się uogólniać jednak dla mnie słowo snowboard = samo zło :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalez jakim motocyklem :) moim na kostkach niema mowy o złapaniu przyczepności na żadnym biegu oczywiście na śniegu :) na poprzednim też pierwsze 4 biegi kręcił tylko były oponki enduro, :P więc żeby złapać plecki to kolce jedyna możliwość ;)

 

a co do nart to oczywiście one rządzą :) na snowdesce wywaliłem się dziesiątki razy i odpuściłem, wolę boazerię

 

btw gdzie jeździcie? ja uwielbiam Ustrzyki Dolne :) mało ludzi, tanie wyciągi i super przygotowane stoki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.