Skocz do zawartości

Czy ktos z Was spodziewa się jeszcze sniegu tej zimy?


rafix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja właśnie lubię grząść (nie wiem czy dobrze to napisałem :) ) w śniegu po kolana, jednak rzadko tyle napada... Przynajmniej u mnie, w Wielkopolsce... O to chodzi żeby auta stały, a wszyscy na piechotkę, w świeżym mroźnym powietrzu... Nareszcie ma przyjść zima!!! :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam snieg i narty ehhhh taki biały i puszysty

szczerze to juz mnie bierze bo sprzet przyszykowany a tu eho

ale od środy ma się coś zmienić :-)

Paweł mam namiary na goscia we Wrocławiu ma uzywany,dobry i uszanowany sprzet sn

Kupiłem corce prawie nową dechę fs/fr Nidecker Focus +zapiecia nowe Nitro z aluminiową pietką+ buty Stuff za 600 zl

handluje na allegro jak chcesz namiary to na priv

Gosciu sie zna na sprzecie i wie co sprzedaje

a ja na przyszly sezon zamieniam moje Atomici 9,12 na SL 9 ehhhh byle jeszcze zima była:-)

 

pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę , jaka się nam pogawędka nt. zimy zrobiła. Masz całkowita racje Pablos - zima sporo kosztuje, bardzo sporo :D

Wyobrażcie sobie, że w ub. roku butla z gazem do grzania kosztowała mnie coś 39zł i wystarczało mi to na 5-7 dni b. oszczędnego grzania. W tym roku grzałem 3 razy po ok 15 min i to pozostałym gazem z ubiegłorocznej zimy!!!

Może jednak ten mróz i śnieg nie nadejdą?... To nie tylko koszty zamienialne np. na paliwko do latania, albo na jakieś inne serwa, ale zimno, plucha, ślizgajace się autko, także więcej spalajace paliwa i w całości do du..szy. Ale samo jeżdzenia na nartkach, to duża przyjemność i tego absolutnie nie kwestionuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nielubie zimy. Zimno ,ciemno , ślisko i nieprzyjemnie. Dla mnie zima nie ma żadnych zalet - tylko same wady. Paluchy marzną i ciężko latać.

 

Niech dziadek mróz giry se połamie i niech tu nie przychodzi wcale.

 

Wole wiosne i lato cały rok. Można by wtedy jeździć cały rok motorem :wink: i lataś dowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, stało sie...w jedna noc napadało tyle sniegu, że nie jestem pewien czy bede w stanie dojśc do szkoły...och jak ja kocham snieg... :evil:

 

edit: teraz zaczęło jeszcze wiać i snieg pada prawie, że równolegle do ziemi :x I jak tu do szkoły chodzic jak wiatr w oczy ciągle :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.