Skocz do zawartości

obróbka ośki z CD-romu


meloow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ostatnio miałem mają przygodę z TowerPro Bm2408-21 a dokładnie mówiąc (pisząc) zgięła mi się ośka. Prostowanie nic nie dało. Po wyprostowaniu i tak pozostały minimalne bicia, tak poza tym materiał z jakiego one są wykonane jest strasznie lipny "miękki". Mam ośki z CD-romów i wszystko byłoby super gdyby można było w prosty sposób zrobić nacięcie na seger-a oraz nagwintować to "świństwo". Oski z CD-romów są strasznie twarde i narzynka nie chce się za to zabrać nie mówiąc o nacięciu. Czy macie jakiś sposób aby wykonać te z założenia proste czynności ?. Ewentualnie mogę komuś podesłać aby wykonał mi te czynności na 3 ośkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meloow nie ma sensu nacinanie ośki od CD, w kilku silnikach wymieniałem, nigdy nie robiłem nacięcia na seger-a i nigdy go nie zakładałem a mimo to rotor nigdy mi nie odpadł :wink: i drugie pytanie czy koniecznie musi być gwint? można po prostu założyć prop-saver, bądź też "zrobić go" z silnika(zamiast 2 tych mikro śrubek można wkręcić 2 śrubki M3 1cm i prop-saver gotowy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.