Skocz do zawartości

Multiplex Parkmaster 3D


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden i drugi silnik, będzie ok. Na pierwszym lata Malker - zobacz jego filmiki, potwierdzają, że silnik świetnie się spisuje w ParkMasterze.

 

Co do serw, to TP SG-90, na lotki jak najbardziej, ale na ogon wsadź coś większego - najlepiej, tak jak wszyscy radę Corony MG 929. Chyba, że nie chcesz już pakować pieniędzy, to zwykłe 9-cio gramówki też dają radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

Koledzy,

podajcie jakie silniki stosujecie do swych wynalazków?

Chodzi mi o sprawdzony w locie silnik z dobrze dobranym śmigłem i regulatorem.

Axi są dostępne i chyba najlepsze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam,

przed złożeniem ParkMastera chciałbym potrenować nieco na symulatorze. Czy ktoś z kolegów latał na Realflight tym modelem? Chodzi mi o sugestie w ustawieniu modelu. ( Wychylenia

sterów , ść , expo itp ).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pare pytan poniewaz za pare dni dojdzie do mnie Parkmaster.Prosilbym aby ktos mi pomogl wybrac pomiedzy tymi dwoma silnikami:[chcialbym miec spory zapas mocy]

 

http://majster-klepka.pl/product_info.php?cPath=61_62_63&products_id=1689

 

Mój tak na tym śmiga:

 

http://www.rcmovie.de/video/93dd440694a2182680ba/Parkmaster-3D-Multiplex

 

Ale powiem szczerze, że przydało by się ciut więcej ciągu ale jest dobrze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nawiercic w 3 miejscach kazdą połówkę i wbić pręty aż do kabinki i tak samo zrób z dolną cześcią, poza łoże niech wystaje z 3mm pręta i to zaklej CA, pręty też na CA ale najpierw zrób otwór naostrzonym z jednej strony prętem i jak już będziesz miał "rowek" to kapnij CA i wbij szybko pręt węglowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Krzysiek i Malker za pomoc zrobie tak jak powiedzieliscie.Pawel model jest nowy ale jest po kulkunastu lotach.Wszystko zostalo wzmocnione weglem a nie fabrycznymi pretami.Dlaczego wypad to nie wiem moze zrobilem gdzies blad nie mam pojecia.

PS:Krzysiek zadaje takie pytania poniewaz osobiscie wiecej latam niz robie modele i nie mam takiego doswiadczenia jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.