Skocz do zawartości

Co to za samolot ?


krzysiek257
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy kupić zestaw, odrysować go i już masz dokładne plany :P

 

EDIT:

Na jednym ze zdjęć, przedstawiających ten zestaw na stronie sklepu, widać wszystkie jego elementy. Masz więc widoczne kształty i proporcje. Jeśli nie chcesz kupować dobrego, niedrogiego zestawu, wysil się trochę sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Cie nikt nie przekona ze styro to pomylka w przypadku tego modelu. Moze EPP wyglada jak styropian ale ma zupelne inne wlasciwosci.

Jesli juz robisz ze styro to nie zapomnij pokryc modelu papierem pakowym lub sniadaniowym na wikol. ( opisy znajdziesz tu na forum jak sie to robi ) wtedy moze model taki ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilem takie modele tylko WILDCAT skrzydło ze styro lotki depron stery depron a kadłub ze styroduru 2-3cm

przy tym modelu trzeba mieć umiejętności bo lądowanie na za duzej prędkości i model moze się posypac ( skrzydło, bo styrodur jest wytrzymały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modele latają dobrze bo są chropowate /nie zrywają przez to strugi/.ci co zrobili ESA z depronu polegli chyba że naklejali pasek papieru ściernego na natarcie.Wejdź na rc pabianice tam znajdziesz linki do rysunków nie tylko foki.Można też na google grafika ,Tak powstał mój model me 309A /nasze forum kombat-ESA/.

Jeśli masz wycinarkę do styro /skrzydła/mogę ci przesłać trochę EPP .Szkoda abyś się zniechęcił nieudanymi próbami do ESA, bo są to modele najlepiej sprawdzające się w rękach młodych ludzi

<a href=32964ffed45b1e54.jpg' alt='32964ffed45b1

Ten chłopak z tyłu to zwycięzca zeszłorocznych nieoficjalnych mistrzostw Polski w Żarach

A tak wygląda Foka z EPP która poległa

620255f1e321d939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.