Skocz do zawartości

Strony bukmacherskie a pfmrc


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kasperskiego mam od tylu lat i zawsze byłem z niego zadowolony. Nie rozumiałem też dlaczego mojemu koledze inny kolega polecił by wywalił go - Kasperskiego  - bo tyle syfa nałapał. mnie natomiast zawsze informował gdy blokował jakichś intruzów.

Właśnie z tego powodu zrezygnowałem we wszystkich firmach z Kasperskiego. Tak jak pisałem czasami jest tak dziurawa ta ochrona jak ser szwajcarski. Czasami znów czepia się czegoś czego w ogóle nie powinien. Są z Kasperskim takie czy owakie problemy i dla tego przestałem mu wierzyć.

 

To co pisze Robert to też dość ważne. Przy instalacji Javy, AdobeReader itp. najczęściej łapiemy troche syfu. Niestety taki proceder dołączania czegoś do normalnej instalacji zaczyna być standardem, zwłaszcza oficjalnych bezpłatnych programów. 

 

Tomek miło mi, że nie wziąłeś tego do siebie. Faktycznie trzeba ludzi uczulać gdzie jest syf bo jak pisałem czasami pojęcia nie mają albo mają słabe zabezpieczenia. Dobre programy już dawno przestały spełniać swoją rolę. Kiedyś faktycznie sam korzystałem bo było fajnie wszystko w kupie. Teraz omijam z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.