Skocz do zawartości

"Czarna skrzynka" w modelu.


idfx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałbym również urządzenia na które wyślesz sms i ten załączy jakieś urządzenie np buzzer lub stroboskop lub zamknie dopływ paliwa.

Takie urzadzenia wykonywalem okolo 13 lat temu do resetowania zawieszonych serwerow dostepowych do internetu bezprzewodowego jak temat sie rozkrecal. Wyslanie sms pod numer karty sim w nokii 5110 powodowal zresetowanie. Moge to dla Ciebie wciaz zrobic ... teraz jednak sie nieco bardziej cenie niz za czasow studenckich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to ? :)

 

 

Rzeźbisz kolego niemiłosiernie.

 

Kup sobie to: http://www.aliexpress.com/item/Q50-GPS-GSM-GPRS-Smart-Watch-Children-Kid-Intelligent-Locator-Tracker-Anti-Lost-Smart-Wristband-Remote/32687385347.html?ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_5_10037_9983_10017_405_404_507_10033_10032,searchweb201603_7&btsid=581fc0c5-0600-45b7-856b-e2efb55a6bac

 

Wyrzuć pasek. 

Na jednym naładowaniu działa ok 3dni

 

Do tego kartę virgin mobile 30minut free.

 

... i temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak .. tyle, że ja od dawna wiem o takich urządzeniach i innych podobnych, ale tak jak pisałem postanowiłem wykorzystać to co mam obecnie pod ręką i w nadmiarze, czyli pakiety i odbiorniki. Jedyne pytanie było o zakłócenia i czy to ma prawo działać.

 

Pozwól, że o zamknięciu tematu zadecyduję ja lub moderatorzy ..

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że o zamknięciu tematu zadecyduję ja lub moderatorzy ..

 

Dziękuję

 

Naturalnie ! 

 

Szkoda tylko, że niedoświadczeni modelarze po przeczytaniu forum, mogą chcieć skorzystać z różnych szalonych pomysłów.

 

Właśnie przez takie głupie tematy, doświadczeni modelarze nie udzielają się na forach dyskusyjnych, a przeciętniacy urastają do roli GURU w internecie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, z wielu wypowiedzi w tym wątku dowiedziałem się, że pomysł jest bez sensu, nie mam o nic żalu bo takich opinii się spodziewałem, szkoda tylko, że nikt nie potrafił do tej pory zargumentować dlaczego to jest bez sensu :)

 

łatwo napisać coś do czego samemu nie potrafimy się potem ustosunkować .... łatwo też zakupić coś czy zamówić z HK zamiast zrobić i wymyślić samemu ..

 

Więc będzie zakłócać czy nie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że to jest tylko gadżet do telefonu a nie samodzielne urządzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że to jest tylko gadżet do telefonu a nie samodzielne urządzenie

 

 

To jest urządzenie które pracuje samodzielnie.

Oczywiście do konfiguracji potrzebny jest telefon. Telefon służy również do zarządzania zegarkiem.

Można zadzwonić, sprawdzić lokalizację i wiele innych.

 

Zegarek odbiera sygnał GPS i wysyła poprzez internet do telefonu. Zegarek jest samodzielnym telefonem i nie można go wyłączyć (tylko z aplikacji telefonu) 

 

To nie jest smartwatch sparowany, ze smartfonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.