Skocz do zawartości

[P] Poszukuję planów Mustanga P-51D!!


aero.boy.87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum. Jak w temacie, poszukuję dokładnych planów Mustanga. Mogą to być plany wydrukowane, bądź w formie elektronicznej (najlepiej .dwg, .dxf lub .pdf). Nie interesują mnie rysunki dostępne w internecie, gdyż są ona bardzo niechlujnie wykonane, niekompletne lub mało dokładne.

 

Z góry dzięki za pomoc i serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany modelu, ale każde rysunki czy inne materiały się przydadzą. A jeśli chodzi o skalę to jest mi ona obojętna, ponieważ będzie to tylko kwestia przeskalowania rysunku i lekkich zmian, proste do zrobienia w przypadku plików .dwg i .dxf, trochę wiecej wiecej roboty przy innych plikach :D znalazłem plany na stronie http://www.wingmfg.com/Pages/WingP51.html , jednak bardzo kiepski kontakt jest z tym sklepem, jak z wieloma innym amerykańskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co Ci chodzi i wiem, że to nie jest kliknięcie myszką i po sprawie, ale jestem w stanie poświęcić trochę czasu w AutoCadzie i wszystko do siebie dopasować. A co do planów Briana, to starałem się je zamówić, ale się na tym przejechałem (plany nie dotarły do mnie przez 1,5 miesiąca). Sądziłem, że ktoś z forumowiczów jest w posiadaniu planów i będzie mógł mi je odsprzedać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.