Skocz do zawartości

DECATHLON Black Horse


Pablo_433

Rekomendowane odpowiedzi

latanie6lipiec2008001mh5.jpg

Tu masz go w locie.W zeszłą niedzielę latał na naszej łące.Jest bardzo ładny, lata dobrze i osMax 46 La ze śmigłem 12x5 poradzi sobie z nim doskonale.Ale gdybyś chciał mieć trochę większego kopa to na pewno lepszy byłby osMax46 FX lub MVVS.

edit: za osmaxem LA przemawia jego niska waga(no i cena :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model super wygląd lecz ma parę wad.Skrzydła patrzą w dół i jest z nimi trochę roboty trzeba coś po kombinować.Najlepiej przeszlifować ich mocowanie w kadłubie żeby wystawały nad kabinę.U nas w Poznaniu są dwie osoby latające Decathlonami i narzekają na dużą prędkość lądowania.Zastrzały super gwiżdżą w powietrzu ogólnie fajny model.Jeden z kolegów modelarzy lata na osie 46 LA śmigło 12x6 i to naprawdę wystarcza dla Decathlona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękny i fajny model, mam go od ponad roku i na silniku MVVS 8cm3 robię nim co chcę, włącznie z próbą lotu nożycowego :D ...

Startuje b. prosto (trzeba tylko pamiętać, że ma stosunkowo krótki odcinek od SC a statecznikiem pionowym co rzutuje na możliwość "myszkowania po pasie przy starcie"

Więcej uwag nie mam

 

Zdjęcie 1

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=8421&g2_serialNumber=2

Zdjęcie 2 wraz z moim Piperkiem :)

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=8430&g2_serialNumber=2

 

Pozdrawiam

Alek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam

Mam pytanko w sprawie modelu Decathlon firmy BH

Z tego co czytałem ,są jakieś problemy ze skrzydłami "patrzą w dół " , czy to jest wada konstrukcyjna modelu , czy tylko "czasami" trafiają sie takie wadliwe egzemplarze?

Znowu model Decathlon firmy Phenix jest podobno niedbale oklejony folią

Silnik będzie ASP 61-4 taktowy

Jako , że najprawdopodobniej będzie to mój pierwszy model który złożę , proszę Was o pomoc w wyborze

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z tymi Decathlonami było sporo zamętu, ładne modele ale nie najlżejsze, latają dosyć szybko.

 

Rozumiem że Tucano poszedł w odstawkę :twisted:

 

Widze że kolega ma małe pojecie o modelach samolotów a wiec pomogę

 

http://www.nastik.pl/phoenix-trainer-p-1464.html

 

Ten modelik bedzie odpowiedni i powinien spełnić wszystkie pożądane funkcje modelu trenera.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.