Skocz do zawartości

Koniec z lataniem po moim niebie!


Jano

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli sie pani wprowadzila nie dawno to sie domylsam ze dom byl tanszy ze wzgladu na uciazliwosc modelarzy.Jesli moje przytpuszczenia sa sluszne to jak pani mniej zaplacila to trzeba teraz cierpiec..Jak to sie mowi"Nie ma nic za darmo"

 

Ps. Ja bym byl wniebowziety mieszkajac tak blisko lotniska :twisted: :mrgreen: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

Ciekawi mnie jedna sprawa.Jeżeli ta Pani ma jednak rację to nie dziwie się wcale że jest zdenerwowana całą tą sytuacją.Szczerze mówiąc jak by mnie ktoś w każdą sobotę i niedzielę zatruwał życie też bym się wkurzał.I nieważne czym by hałasował :modelem , piłą czy kosą spalinową.

Proponowanie kobiecie żeby załatwiła modelarzom inne lotnisko żeby mieć spokój we własnym domu jest raczej nie na miejscu.

Całej sytuacji nie znam z racji innego miejsca zamieszkania ale widać że na porozumienie nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ciekawi mnie jedna sprawa.Jeżeli ta Pani ma jednak rację to nie dziwie się wcale że jest zdenerwowana całą tą sytuacją.Szczerze mówiąc jak by mnie ktoś w każdą sobotę i niedzielę zatruwał życie też bym się wkurzał.I nieważne czym by hałasował :modelem , piłą czy kosą spalinową.

Proponowanie kobiecie żeby załatwiła modelarzom inne lotnisko żeby mieć spokój we własnym domu jest raczej nie na miejscu.

Całej sytuacji nie znam z racji innego miejsca zamieszkania ale widać że na porozumienie nie ma co liczyć.

 

Już pisałam kilkakrotnie ale powtórze raz jeszcze:

TO NIE JEST SPRAWA WEEKENDóW

TO JEST DZIEń W DZIEń 7 DNI W TYGODNIU chyba, że mocno wieje lub pada

- CZY WY MNIE W OGóLE CZYTACIE????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jesli sie pani wprowadzila nie dawno to sie domylsam ze dom byl tanszy ze wzgladu na uciazliwosc modelarzy.Jesli moje przytpuszczenia sa sluszne to jak pani mniej zaplacila to trzeba teraz cierpiec..Jak to sie mowi"Nie ma nic za darmo"

 

Ps. Ja bym byl wniebowziety mieszkajac tak blisko lotniska :twisted: :mrgreen: :devil:

 

Nie bądź bezczelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie pozostaje nic jak wznosic modly o deszcz :mrgreen: Niech pani pojdzie do modelarzy i zqaproponuje im zmiane hobby na np zbieranie znaczkow..Mniej uciazliwe :devil: Sa takie "ekrany"stawia sie je przy autostradach i drogach szybkiego ruchu blokuja dzwieki...Moze warto zainwestowac i obstawic ogrodek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To chyba nie pozostaje nic jak wznosic modly o deszcz :mrgreen: Niech pani pojdzie do modelarzy i zqaproponuje im zmiane hobby na np zbieranie znaczkow..Mniej uciazliwe :devil: Sa takie "ekrany"stawia sie je przy autostradach i drogach szybkiego ruchu blokuja dzwieki...Moze warto zainwestowac i obstawic ogrodek :D

 

Nie bądź bezczelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinmb, jestes tutaj kolejną osobą, która zamiast RZECZOWEJ argumentacji wymyśla bzdury. Daj spokój.

 

EDIT:

 

Widze, ze KK też bezczelny się robi. Dzieciarnia k.. jego mać :/

 

Motyl - nie bierz się za porządek - ja jakoś potrafię wyczytać o co chodzi. Zmieniasz temat wprowadzając tekst o floodowaniu.

 

 

Problem jest poważny - MrsAlwaysRight, znalazła sposób, żeby wyrazić swoje zdanie na temat działalności modelarzy, przekazac im swoją opinię. Zrobiła to rzeczowo, popierając wszystko argumentami. I co ją spotkało? Agresja i odpowiedzi w stylu ''takie hobby, nic sie nie da zrobic'', ''znajdz nam inne miejsce'' - czyli wychodzi na to, ze to modelarze jednak mają w d... innych. I co, że nazwała modele latającym G? Duma od tego nie ucierpi. - szczerze mowiac nie spodziewałem sie takiej nagonki. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest poważny - MrsAlwaysRight, znalazła sposób, żeby wyrazić swoje zdanie na temat działalności modelarzy, przekazac im swoją opinię. Zrobiła to rzeczowo, popierając wszystko argumentami. I co ją spotkało? Agresja i odpowiedzi w stylu ''takie hobby, nic sie nie da zrobic'', ''znajdz nam inne miejsce'' - czyli wychodzi na to, ze to modelarze jednak mają w d... innych. I co, że nazwała modele latającym G? Duma od tego nie ucierpi. - szczerze mowiac nie spodziewałem sie takiej nagonki. :|

 

Dokładnie, ma dziewczyna rację. Każdy ma prawo do świętego spokoju. Przepisami się nie zasłaniajcie Panowie, fakt że puszczanie bąków w zatłoczonym autobusie nie jest zabronione wcale nie oznacza że należy to robić. Prawda jest taka, że to mu mamy dogadywać się z sąsiadami lotnisk a nie odwrotnie(również ich wyszukiwać). Mam swoje lotnisko i jakoś umiałem się z sąsiadami dogadać, ot po prostu wyznaczyliśmy godziny i wszystko. Nasze potrzeby tyle innych obchodzą co nas potrzeby golfiarzy, narciarzy czy filatelistów.

 

ps. Każde zasady dobrego wychowania sprowadzają się do tego by nie naprzykrzać się innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widzę że już i "banika" wyłapałam... no milutko...coraz milej...

 

Ładziak - nie odpowiem ci, bo ta informacja do niczego nie jest ci potrzebna. Nie odpowiem też ani dokładniej gdzie mieszkam ani kim jestem, bo patrząc na wasze reakcje zaczynam się już obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jak sie nie weźmiesz za porządek to dzieciarnia zaraz roztrzepie piane :D

 

Problem rozumiem, ale oto Polska właśnie. Jak sami nie zorganizujemy to nie mamy :( A sami organizujemy tanim kosztem. Nie każdy ma tak jak ty lotnisko pod nosem :D

 

A na Chobocie chłopaki wsadzili troche kasy w pas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze KK też bezczelny się robi. Dzieciarnia k.. jego mać

 

To bylo na powaznie.Ja bym tak zrobil, jak ktos by mi halasowal, a nie byloby sposobu, zeby przestal (np. brak paragrafow i bezradnosc/ leenistwo policjantow).Oczywiscie mowie tu o halasie przez dlugi czas, a nie pare dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jak sie nie weźmiesz za porządek to dzieciarnia zaraz roztrzepie piane
tylko jak narazie to dzieciarnia jakos nie spotyka sie z krytyką swoich zachowań, natomiast Jedyna Kobieta Na Forum owszem.

 

bo patrząc na wasze reakcje zaczynam się już obawiać.

 

nie wiem na ile to podkolorowane, ale jakoś taka reakcja mnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I ile czasu spędzałbyś w tych słuchawkach?? Spałbyś w nich?? Człowieku zastanów się co piszesz!!! TO WY się musicie dostosować chcąc uprawiać swoją pasję, a nie wszyscy do was, wiec takie rady to może zachowaj dla siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.