Skocz do zawartości

CA na dżinsach :( . Czy da się to jakoś usunąć ?


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

rozlepiacz powinien zadziałać.. ja rozlałem niedawno cała flaszke CA na panele.. nie ma śladu..

z materiału też ładnie zchodzi.. ogólnie super sprawa... nawet do czyszczenia rąk po robocie z CA

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panele to inna sprawa tam klej nie wsiąka we włókna .Ja próbowałem za pomocą rozklejacza wywabić z dresowych spodni bawełnianych roboczych tak żeby spróbować czy się da . Klej się rozpuszcza do postaci gęstej mazi którą wycierałem papierem toaletowym i znowu zalewałem rozklejaczem i znowu wycierałem niestety plama została. Ciężko jest wywabić klej nawet w jakimś stopniu już rozpuszczony z włókien materiału można by spróbować zalać rozklejaczem próbować przyłożyć papier toaletowy i przejechać gorącym żelazkiem tak jak wywabia się wosk z materiału może po kilku razach byłby jakiś efekt tego nie próbowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Update:

1. Plama nie zeszła po próbie wywabienia jej acetonem.

2. Wydrapywanie czy wykruszanie też nic nie dało.

3. Żona już wie :evil:

4. Za karę dzisiaj byliśmy na zakupach i po zmierzeniu chyba ze 20-u par spodni stałem się w końcu "szczęśliwym" posiadaczem nowej pary dżinsów bez innych konsekwencji dla mnie czy mojego hobby :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest dobry temat na post

 

"1001 sposobów na ukrycie lub przekonanie żony do zalupienia niezbędnych akcesoriów lub modeli"

 

W końcu jeden z istotnych etapów budowy modeli lub zakupu to przekonanie drugiej połowy do tego że jest nam to niezbedne.

Single nie mają tego problemu więc są szczęśliwi :-)

 

Plamy na spodniach też można pod ten temat podciągnąć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1001 sposobów na ukrycie lub przekonanie żony do zalupienia niezbędnych akcesoriów lub modeli"
Plamy na spodniach też można pod ten temat podciągnąć :-)

 

Dialog mąż z żoną:

- Co to była za paczka?

- aaa... rozklejacz, bo spodnie pobrudziłem.

- a dlaczego była taka droga?

- bo... bo to dobry rozklejacz

- a co to były za silniczki, pierdółki w środku?!

- eeee... T-To... yyy... było gratis!

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może tak.

- kotek dzwonił kolega i mówił że może mi załatwić (ty wstaw co potrzebujesz)

- a ile to będzie kosztować?

- mówił że ma dojście i super zniżkę

- to znaczy ile?

- trochę drogo

- no ile?

- 50 zł po zniżce

- hm to jeszcze przystępna cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.