Skocz do zawartości

Regulator czy odbiornik jest bee, bee?


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kolega zafascynowany moim Easy Glider'em Electric zapragnął mieć taki sam. W sobotę dostał paczkę z całym osprzętem (aparaturę i odbiornik wypożyczył narazie ode mnie E-Fly 40MHz kanał 51 zasięg 500m). Podłączyłem serwa regulator 30A z układem BEC ( www.labtech.com.pl ) i... Serwa chodzą ale silnik nie. Założyłem swój redulator (E-sky EK2-0601 Regulator 30 A), który w moim EG chodzi bez zastrzeżen i... efekt ten sam. Pierwsza myśl, padnięty silnik. Podłączyłem go bezpośrednio do aku i... kręci jak szalony. Myślę padł kanał 3 na odbiorniku. Przepiąłem regulator na kanał 1 a na kanał 3 wpiąłem lotki. No i lotki na trzecim kanale chodzą a silnik na pierwszym nie. Regulator kolegi w moim EG chodzi bez zastrzeżeń.

Ma ktoś jakieś sensowne wytłumaczenie tej sytuacji, czy to tylko złośliwość rzeczy martwych?

Dziękuję za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hubert_tata dziękuję za zainteresowanie tematem i faktycznie mogłaby to być jedna z przyczyn tylko wówczas ten pakiet by nie uruchomił silnika również w moim EG. Może nie jestem zbyt błyskotliwy :wink: , moje IQ jest na poziomie ok. 140 :roll: ale takie gagi już się naumiałem sprawdzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde!!! Aż sie boję cokolwiek napisać bo moje IQ jest o pare setnych niższe :devil: Czasmi pomaga w nowym regulatorze zmienić rewers na kanale "gazu". Zmienić oczywiście w nadajniku nie w reglu... Pomogło od razu ale co sie nadziwiłem dlaczego silnik nie chce pracować to moje :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.