Skocz do zawartości

Sklepy RC w Poznaniu lub Lesznie


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeżeli ktoś z Was drodzy koledzy zna sklepy z modelami samolotów i szybowców zdalnie sterowanych na terenie Poznania lub Leszna proszę o podanie adresu lub stronę WWW.

W Poznaniu znalazłem narazie tylko Modelarnia PL na ul. Łukaszewicza. Kiedyś był również na św. Marcin, ale... to było kiedyś.

Dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz lukaszewicza, to w Poznaniu jesli chodzi o latające nic nie ma.

Pod poznaniem w suchym lesie jest IKAR na Sasankowej 26.

http://www.rc-ikar.pl/

 

Z tego co wiem firma rcabc ma swoją siedzibe w poznaniu, podobno jest mozliwosc odebrania osobiscie ( bo sklep generalnie wysyłkowy), ale trzeba sie wczesniej skontatowac telefonicznie.

http://www.rcabc.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcąc nie chcąc też robię od czasu do czasu zakupy na Łukaszewicza u Pana Zenka i Jurka. Gdy pojawiłem się tam pierwszy raz to jakoś nie okazali zainteresownia moją osobą na zasadzie kolejny, który chce sobie polatać, ale gdy pojawiłem się już czwarty raz i w trakcie rozmowy przekonali się, że nie jestem kolejnym laikiem, któremu chce się latać sytuacja się zmieniła i pojawiła się życzliwość. Co do zakupów przez internet, no cóż... potrzebuję na już np. złącza gold 2mm. Nawet jak mogę poczekać na przesyłkę to koszt przesyłki będzie droższy od tych wtykjów. Chodzi mi o zakup drobnych rzeczy typu orczyk, zawias, bowden itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.