Skocz do zawartości

czy to sie nada na hol ???


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Która z tych gum nadaje się na zrobienie holu do modelu szybowca o rozpiętości 2,5m i masie ok.700g :?:

 

guma 1

guma 2

guma 3

guma 4

 

Proszę o w miarę szybką odpowiedz (chciałbym kupić gumę jeszcze na tych w/w aukcjach)

 

PS: Nie wiem czy zamieściłem post w dobrym temacie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4 aukcji sprzedawca pisze że ma też gumę 10mm i taką bym kupił.

Szybowiec 2,5m o wadze 700g będzie latał jak gazeta więc na pewno przydało by się go dociążyć do 1200g. Guma 10mm nie złoży ci skrzydeł a będzie na zapas jak byś chciał model f3j lub coś o podobnych rozmiarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć może będziecie na mnie krzyczeć ale co tam osobiście też kiedys chciałem zejść z ceny gumy do holu i zakupiłem podobna jak na tych aukcjach była to chyba dokładnie ta ostatnia tylko nie pamietam jaka średnica.

Guma ta bardzo słabo sie spisuje nie rozciaga sie nawet w 100% odradzam zakup takiej gumy tylko wyrzucisz pieniążki w błoto.Lepiej poczekać i kupic gotowy hol np w modelarnia.pl

 

Pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma ta bardzo słabo sie spisuje nie rozciaga sie nawet w 100% odradzam zakup takiej gumy tylko wyrzucisz pieniążki w błoto.Lepiej poczekać i kupic gotowy hol np w modelarnia.pl

a czy przypadkiem ten gotowy hol też nie ma gumy w oplocie? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.