Jump to content

SFX po polsku


AndyCopter
 Share

Recommended Posts

Hoverbike Raptor, bo o tym tu mowa, pojawił się już na forum jakiś czas temu. Niestety umknął mi ten temat i nie potrafię odnaleźć tego wątku. Tak czy inaczej, w planie miałem aby powrócić do tematu, gdy już nowy rok się rozpocznie.

Rozpoczął się.

Zerkam więc na stronę owego "producenta" i widzę w zakładce "Kup teraz", że za 8000USD OKAZYJNIE* można jedynie zakupić koszulkę z logo firmy wraz z modelem w skali 1:20, i kartą wstępu na tajemne i zamknięte spotkania team'u.

 

Interesujący komentarz pojawił się już parę miesięcy temu owego producenta.

 

 

edit

* przypis, mój własny

Link to comment
Share on other sites

Tacy duzi a tacy naiwni :) Już Lily było nierealne przy takiej specyfikacji i możliwościach. Może by to zadziałało raz i drugi ale tak by było niezawodne i dostępne w każdych warunkach dla każdego użytkownika - bez szans. A ten dronomotocykl to w ogóle szkoda gadać. No chyba że dla Obrony Terytorialnej i bez możliwości latania, tylko taka maskirowka.

Link to comment
Share on other sites

Żadna z tych funkcji nie szokuje, ale połączenie tego w całość i to jeszcze tak beztrosko jak na filmiku, i to jeszcze obraz jak z gimbala ale bez gimbala - to się po prostu nie da zrobić. Wrzucam sobie do strumyka i się nie przejmuję czy tam są glony, gałęzie, zawirowania wody, itd tylko lecę i lecę! 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.