Skocz do zawartości

Białystok POMOCY


ghulgar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj postanowiłem polatać moim pierwszym heli-Belt CP.jednak nie dałem go rady podnieść...po kilku nieudanych próbach zwiększyłem predkość i...heli wyskoczył do góry i upadł...wyłamały się 2 zębatki, porysowały się łopaty wirnika i wygięła lekko belka..czy mógłbym prosić o pomoc modelarzy z Białegostoku?chciałbym się spotkać i pokazać obrażenia Belta i skonsultować się co robić dalej...robiłem wszystko wg instrukcji, także nie wiem dzlczego się tak stało...pomóżcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poćwiczyłeś na jakimś symulatorze? Podpinasz Apkę jako Joystick (kontroler gry) do PC, i grasz np. w darmowego FMS-a. Lub inny model.

Jako pierwszy Heli, wybrałeś dość niefortunny model. Belt nadaje się na drugi, lub trzeci model, kiedy masz opanowane odruchy.

Próby nauki bezpośrednio na modelu mogę się okazać b. kosztowne.

 

Wklej zdjęcia (może być na www.fotosik.pl) i podaj do nich linki.

Na pewno ktoś pomoże.

 

Możesz też zajrzeć na http://epheli.pl lub http://heli.waldorf.pl typowe fora helikopterowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Filonxxl powiedział zapraszamy!!! bardzo się dziwię że nie trafiłeś do nas. W prawdzie nie jestem mocny w śmigłowcach ale są u nas MOCNI w tym temacie. Drewniany barak w aeroklubie , chyba wiesz gdzie się spotykamy? A w sobotę mamy zawody wiatraków. Bedą sami fachowcy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.