Skocz do zawartości

Aparatura esky 6ch Problem


KLAKu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z nadajnikiem esky. Nie łączy się z odbiornikiem (pewnie wcale nie nadaje ) Dioda przy włączeniu powinna parę razy mrugnąć, ona natomiast słabo świeci. Baterie są nowe, a miernik pokazuje już tylko 3 kreski. Szukałem u wujka Google i coś tam znalazłem, ale nigdzie nie było końcowego  rozwiązania. Moze miał ktoś podobny problem? Da się to jakoś naprawić?   Jeszcze tydzień temu działała :(

post-15014-0-89778800-1486419272_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To, że baterie nowe to nic nie znaczy. Równie dobrze mogły sobie leżakować czas jakiś...

Może spróbuj przeczyścić delikatnie blaszki w kieszeni na baterie. 

Mając taki sam przypadek jak u Ciebie, u mnie sprawdzało się kilkukrotne włączanie i wyłączanie aparatury (raz za razem).

Na ogół za trzecim/czwartym razem zaskakiwała.

Skończyła jako aparatura do symulatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobną aparaturę ale eflite i taki sam problem, czasami dało się zbindować ale zasięg<5m. Okazało się że w miejscu gdzie zgina sie antena było uszkodzenie. Naprawiłem antenę, skróciłem i odsłoniłem kawałek środkowej żyły, pamiętam że korzystałem z jakieś instrukcji gdzie wszystko było podane jak to zrobić, długości itp. Potem testowałem zasięg i wszystko było super. Ale to, że aparatura pokazuje takie niskie napięcie to może być powód jakiegoś zwarcia, stąd spadek napięcia. Najlepiej będzie zmierzyć jaki prąd pobiera włączona aparatura, nie powinien być on za wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przemek, Tomek pisze że jak dioda zaczyna rzadziej błyskać, należy odłączyć zasilanie odbiornika, a dopiero potem nadajnik.Ja w mojej TGY mam podobne bindowanie.Jak się nie uda  i nic nie grzebałeś w niej ja bym wymienił na inny egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.