Skocz do zawartości

cessna na początek?


Doktorek511

Rekomendowane odpowiedzi

Odpal sobie na fms popularny model FW 190.Daje on reakcje dość podobne do małych modeli w realu.Próbuj latać na lotkach bez steru kierunku.Kiedy nie będziesz się zastanawiał, w którym kierunku zareagować lotkami żeby model wyrównać bez względu na to czy leci na ciebie czy od ciebie,to bierz się od razu za prawdziwy model.Fms więcej cię nie nauczy.A może zdobędziesz AeroFly Professional Deluxe.

Poza tym w Toruniu jest pełno modelarzy ,napewno znajdziesz kogoś kto cię nauczy latać na kablu trener -uczeńkliknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie sugerować moją podpowiedzią bo ja nigdy nie latałem modelem zdalnie sterowanym nawet takiego nie posiadam. Jednak od kilku dni mam wielką ochotę spróbować swoich sił w tym hobby i śledzę tematy na forach, dowiaduję się gdzie, co jak i do czego i czym. Ja już chyba swój model na pierwszy raz wybrałem, aczkolwiek nie jestem pewny czy sensowny, jeśli tak to może i kolega Doktorek511 zainteresuje się nim. Tutaj link do Wing Dragon Sportster http://www.nitrotek.pl/4EPFY287.htm . Jeśli możecie to oceńcie mój wybór a może nawet polecicie go Doktorkowi511. Dzięki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.