Skocz do zawartości

RTF na początek (wiem, wiem, było setki razy ...)


artw

Rekomendowane odpowiedzi

A jakich odpowiedzi jeszcze oczekujesz? I bądź tak miły zapoznaj się z regułami postowania, które właśnie dwoma ostatnimi postami złamałeś (hint: flood).

 

Odpowiadając na pytanie (mam nadzieję, że to nie flood) to oczekiwałbym właśnie więcej takich odpowiedzi jak od Ciebie.

 

Komentując zaś Twój komentarz ... nie bardzo rozumiem dlaczego odpowiedzi na posty oraz ponowienie pytania na forum (bo tak traktuję swój ostatni post przed Twoją odpowiedzią) mają być złamaniem regulaminu??? A jeśli tak jest z jakichś względów na tym szanownym forum to niech mnie admin z niego wywali i sprawa czysta. Narazie admin się do mnie nie odezwał ... EoT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się drogi artw że otrzymałeś wystarczająco dużo odpowiedzi na Twoje pytania.Osobiście czekam niecierpliwie relacje z udanych lotów.

Nasze posty miały na celu odwiedzenia Cię od zamiaru kupowania RTF,a z powodów które wymienił kojot.Najbardziej optymalnym wyjściem jest ARF bo masz model do nauki a jeśli już uznasz że to Ci nie wystarcza robisz co innego, ale masz całą resztę która pozwoli Ci na budowanie następnego innego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakich odpowiedzi jeszcze oczekujesz? I bądź tak miły zapoznaj się z regułami postowania, które właśnie dwoma ostatnimi postami złamałeś (hint: flood).

 

Odpowiadając na pytanie (mam nadzieję, że to nie flood) to oczekiwałbym właśnie więcej takich odpowiedzi jak od Ciebie.

 

Komentując zaś Twój komentarz ... nie bardzo rozumiem dlaczego odpowiedzi na posty oraz ponowienie pytania na forum (bo tak traktuję swój ostatni post przed Twoją odpowiedzią) mają być złamaniem regulaminu??? A jeśli tak jest z jakichś względów na tym szanownym forum to niech mnie admin z niego wywali i sprawa czysta. Narazie admin się do mnie nie odezwał ... EoT.

 

Całe szczęście taki regulamin jest na większości internetowych forach dyskusyjnych. Bez względu na to czy moderatorami są tam 12-14sto latki czy dorośli ludzie- jeśli jest regulamin to należy go przestrzegać.

Ty natomiast widać, że nawet nie przeczytałeś ani jednego punktu odnośnie tego co wolno, a czego nie. Jeśli się mylę to w takim razie powinieneś zrobić to jeszcze raz.

 

Przychodzisz na forum w buciorach, ani me ani be tylko POMÓŻCIE. Dobry zwyczaj nakazuje się przywitać. Zresztą o tym też jest mowa w regulaminie.

 

Twój ton oznajmia, że żądasz pomocy a nie prosisz o nią. Ludzie tutaj nie mają obowiązku Ci pomagać a jeśli już to robią to wypada być dla nich miłym.

 

To, że masz kasy w bród to nie znaczy, że wszyscy będą koło Ciebie tańcować. Wydaje mi się, że to co miało być powiedziane- zostało. Ty dalej odwracasz kota ogonem i próbujesz kogoś wyzwać... tylko pytanie- do czego??

 

 

Sorry jeśli kogoś uraziłem ale mnie poniosło :) To nie jedyne forum na którym jestem i takie zachowanie nie przypada mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin na tym forum nie jest tylko po to aby każdy punk analizować co wolno a czego nie.

Regulamin jest po to aby ludzie średnio lub mało bywający na forach mogli się odnaleźć i uniknąć przykrych sytuacji w których Ci starzy wyjadacze muszą czytać wypociny tych nowych .

 

W tym dziale potocznie zwanym "piaskownicą" wszelka forma pisania i zadawania pytań która mieści się w szeroko rozumianej kulturze osobistej będzie akceptowana pomimo łamania tak zwanej net etykiety.

 

Zakładając ten dział wyszliśmy z złażenia ,że nie wszyscy od razu stają się wielkimi konstruktorami czy pilotami , ale też , że nie każdy od razu przywyknie do sposobu użytkowania tego forum.

 

Dlatego nie zostałeś ani razu upomniany przez moderatorów i na razie nie widzę podstaw aby to robić.

 

Zaś co do wyrzucenia , to jak najbardziej każdy użytkownik może na własną prośbę zostać usunięty z forum oraz przy drastycznie złym zachowani bez tej prośby też.

 

Przypominam innym kolegom , że ten dział jest jaki jest i ludzi o słabych nerwach zapraszam do nieodwiedzania go w żadnej formie. :shock:

Wchodzimy tu na własne życzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku - luzzz, osobiście nie znajduję w postach artw aż tyle źródeł irytacji - patzr post Tomka.

Artw - nie złamałeś AFAIR regulaminu, tylko naruszyłeś nieco powszechne dobre zwyczaje mówiące, że nie pisze się kolejnych postów pod własnym postem, tylko w takim przypadku używa się opcji "edit". Ale ty, sądząc z treści postu definicji floodowania nie sprawdziłeś

Jak najlepiej napisał to Tomek, wszyscy staramy się, żeby to forum było normalne, dla normalnych ludzi.

Polecam się dalszej dyskusji i podobnie jak Jano jestem ciekawy wyników eksperymentu RTF. Żeby Cię do niego zachęcić - oferuję dostęp do lotniska modelarskiego w celu odbycia pierwszego lotu, ale stawiam warunek - eksperyment odbędzie się w mojej obecności.

W zamian masz luksusowy jak na nasze warunki pas startowy, spore pole wokół i cywilizowana politykę rezerwacji częstotliwości (ważne, gdy nie używasz 2,4MHz) i w razie czego pomoc w kontroli przedstartowej czy jakiejś regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za tą odpowiedź, która łamie regulamin, bo nie dotyczy bezpośrednio modelarstwa, ale skoro kolegę Wojtass_nt poniosło, jak to sam pisze, to ja jednak odpowiem ...

 

Ty natomiast widać, że nawet nie przeczytałeś ani jednego punktu odnośnie tego co wolno, a czego nie. Jeśli się mylę to w takim razie powinieneś zrobić to jeszcze raz.

 

A jednak przeczytałem. Po Twoim poście ponownie.

Gdybyś był uprzejmy wskazać jakiś konkretny punkt, który złamałem swoimi wypowiedziami, to byłbym wdzięczny. Mimo iż korzystam z różnych forów już od kilkunastu lat to może jeszcze się czegoś nauczę?

 

Przychodzisz na forum w buciorach, ani me ani be tylko POMÓŻCIE. Dobry zwyczaj nakazuje się przywitać. Zresztą o tym też jest mowa w regulaminie.

 

Mój post zaczyna się od "hej", co jest swoistego rodzaju powitaniem. A później trochę piszę o sobie (choćby to, że w temacie forum jestem laikiem) i grzecznie zadaję pytanie. Nie krzyczę.

 

Twój ton oznajmia, że żądasz pomocy a nie prosisz o nią. Ludzie tutaj nie mają obowiązku Ci pomagać a jeśli już to robią to wypada być dla nich miłym.

 

Wręcz przeciwnie. Proszę o pomoc. Natomiast jeśli ktoś zarzuca mi ignorancję nie mając na to żadnych konkretnych dowodów lub kompletnie nie odpowiada na zadane pytanie to chyba mam prawo ponowić moją prośbę (nie żądanie).

 

To, że masz kasy w bród to nie znaczy, że wszyscy będą koło Ciebie tańcować. Wydaje mi się, że to co miało być powiedziane- zostało. Ty dalej odwracasz kota ogonem i próbujesz kogoś wyzwać... tylko pytanie- do czego??

 

Nikt nie mówił, że mam kasy w bród. Z merytorycznych odpowiedzi na tym forum widzę, że aby skompletować ARF na początek, trzeba mieć nawet w granicach 2k zł. i wydaje mi się, że sporo osób na tym forum takie kwoty wydaje. Ja pytałem się o RTF, który mam okazję zakupić za około 1k zł., więc prawie o połowę taniej. Czy to wyraz bogactwa?

A co do odwracanie kota ogonem ... jeśli to Twoje prywatne zdanie to cóż ... uszanuję i nie będę komentował.

 

Sorry jeśli kogoś uraziłem ale mnie poniosło :) To nie jedyne forum na którym jestem i takie zachowanie nie przypada mi do gustu.

 

Czuję się urażony i przyjmuję przeprosiny. Dziękuję także Moderatorowi za wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku - luzzz, osobiście nie znajduję w postach artw aż tyle źródeł irytacji - patzr post Tomka.

Artw - nie złamałeś AFAIR regulaminu, tylko naruszyłeś nieco powszechne dobre zwyczaje mówiące, że nie pisze się kolejnych postów pod własnym postem, tylko w takim przypadku używa się opcji "edit". Ale ty, sądząc z treści postu definicji floodowania nie sprawdziłeś

Jak najlepiej napisał to Tomek, wszyscy staramy się, żeby to forum było normalne, dla normalnych ludzi.

Polecam się dalszej dyskusji i podobnie jak Jano jestem ciekawy wyników eksperymentu RTF. Żeby Cię do niego zachęcić - oferuję dostęp do lotniska modelarskiego w celu odbycia pierwszego lotu, ale stawiam warunek - eksperyment odbędzie się w mojej obecności.

W zamian masz luksusowy jak na nasze warunki pas startowy, spore pole wokół i cywilizowana politykę rezerwacji częstotliwości (ważne, gdy nie używasz 2,4MHz) i w razie czego pomoc w kontroli przedstartowej czy jakiejś regulacji.

 

Dzięki. Już odwiedziłem Waszą lotniskową stronę i zamierzam się tam wybrać nawet jeszcze przed zakupem. A z zaproszenia do wspólnego lotu także chętnie skorzystam, jak już będę miał czym latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię bardzo.

 

II. OBSŁUGA TECHNICZNA:

 

3. Jeśli masz kilka pytań, dotyczących tego samego tematu, bądź chcesz zmienić treść wpisu, używaj opcji "EDYTUJ"

W wypadku chęci dopisania/rozwinięcia myśli z istniejącego już wpisu skorzystaj z dopisku "EDIT:" , po tym wyróżniku umieść treść którą chcesz dopisać.

 

W tym dziale nie widzę przyklejonego specjalnego tematu z regulaminem. To chyba więc oznacza, że obowiązują tutaj takie same zasady jak w innych działach. :?:

 

Punktu odnośnie powitania nie ma uwzględnionego w regulaminie ale jednak ktoś po coś ten dział (Powitalnia i Regulamin) założył. (Tak mi się wydaje :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię bardzo.

 

II. OBSŁUGA TECHNICZNA:

 

3. Jeśli masz kilka pytań, dotyczących tego samego tematu, bądź chcesz zmienić treść wpisu, używaj opcji "EDYTUJ"

W wypadku chęci dopisania/rozwinięcia myśli z istniejącego już wpisu skorzystaj z dopisku "EDIT:" , po tym wyróżniku umieść treść którą chcesz dopisać.

 

Zwróć zatem uwagę, że każdy mój post, z tych, które nastąpiły jeden pod drugim, dotyczy odpowiedzi na wypowiedzi innych użytkowników, a trzeci z nich to moja nowa wypowiedź z ponowieniem prośby o odpowiedzi na pytanie.

Pewnie można je wszystkie zebrać w jeden post, ale tak wydaje mi się czytelniej.

 

Dzięki. Jednak się czegoś nauczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.