Skocz do zawartości

Aparatura ... E-sky


KaliN

Rekomendowane odpowiedzi

Kitam, czytalem to juz dawno lecz chcialem sie upewnic (ten temat zachęcil mnie do kupna te modelu jaki 1 ) :lol:

 

tasma16, chyba troszke przesadziles :) z tym 1000m :shock: (chociaż nie bendęmowil ze to niemozliwe) :oops:

 

Grzechu, zalezy tez kto i jak wykonal nadajnik.. jezeli chinczyk sie spieszyl bo byl glodny i zrobil na odwal i cos zwalil to napewno to odczujesz ... :P

 

bartek-91, tez tak myślałem i uważam że na początek mi wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to ja mam coś nie tak.

Po okolo 100-150 metrach zaczyna mi wariować ster wysokości.

I też nie zawsze , dziś jeden aku wylatałem na okolo 200 - 300m. Wlozylem drugi aku , odleciałem na 150m i zaczęły się pląsy góra dół. Ledwo nawróciłem. Ale udało się i jak się zbliżał to było już ok, na wszelki wypadek wylądowałem i zakończyłem loty.

Jesli ktoś zapyta o baterie w nadajniku to naładowane na full , zielona dioda się świeciła non stop, nawet nie mignęło na czerwono więc to nie wina aku w nadajniku.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.