Skocz do zawartości

Regulator Model Motors (AXI?)


alkraj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie wiadomo czy jest sprawny... -te regulatory często padały  po długim leżeniu i nieużywaniu...  

 

Sprawne  fajnie działały -często silniki osiągały większa moc i obroty z konkretnym smiglem przy mniejszym poborze prądu niż na innych nawet nowszych reglach.

-instrukcji szukaj pod nazwą MGM TMM  -produkowało to MGM Compro

 

-a cześć szła pod metkę model motors jako dedykowana do ich silników i sprzedawana przez model motors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki bardzo za pomoc. Właśnie nie byłem pewien co do nazwy producenta.

Regulator jest sprawny bo normalnie na nim latałem ale niestety był ustawiony na NiXX i nie odcinał prądu tak jak powinien na LiPo. Latałem w sumie z telemetrią i alarmem napięcia, ale prościej przeprogramować i mieć spokój. Z silnikiem AXI 4120/18, śmigłem MA bodajże 15x8 lub 15x6 (nie pamiętam) oraz 6s bardzo ładnie współpracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy da się przeprogramować na lipo -zależnie od kolejnej wersji softu.

 

 

Wczesne  regle tej serii powstały gdy nikt o lipo nawet nie marzył... było tylko ni-cd

 

późniejsze wersje miały wybór ni-cd lub lipo jeśli dobrze pamiętam to i ilość cel się ustawiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.