Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i co, bardzo ładny model. Co prawda złoRZony i za 2 tysiące, ale ładny. Jakbyśmy nie wiedzieli, że to "z gazety" to pewnie byłoby dużo "ochów" i "achów". A jak okaże się, że ładnie lata to czego chcieć więcej?

 

bo my go dostaniemy na 100% do oblotu , wtedy Wam coś o nim więcej napiszę

 

Koniecznie daj znać przed (!) oblotem. Przecież to sensacja na skalę krajową, więc pewnie dużo będzie chętnych, żeby w tym wydarzeniu uczestniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wartość modelu w sklepie ponad 2000 zł "

Ciekawe w jakim sklepie?

 

Zapytałem i dostałem taką odpowiedź.

 

Samolot jest złożony ze wszystkich części gazetki czyli 71 numerów. Każda gazetka kosztowała 24,90zł oprócz pierwszych dwóch numerów daje to sumę ok 1700 zł + jest dodane parę innych wzmocnień których nie ma a ja to zrobiłem to kolejny materiał którego za darmo nie ma + silnik do modelu i serva wiec suma wychodzi ok 2000 zł jeśli w sklepie Pan chciałby kupić dobrze wykonany model to za tyle właśnie Pan by go kupił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hmm... w zestawie 2 śrubki i śrubokręt :jupi: :jupi:

 

Już widać, że to będą najdroższe śrubki i śrubokręt. :wink: No ale skoro ktoś nie ma w domu śrubokręta i dwóch śrubek, to żeby je mieć warte są każdej ceny :D

 

 

Pierwszy numer prawie "dyszkę", jak znam życie następne 24,50 zł, albo coś koło tego. Kółek zębatych na pierwszy rzut oka w pip. Jak widać po konstrukcji wszystkie elementy są od siebie zależne i trzeba mieć całą kolekcję aby wyszło to ustroistwo. Całość obstawiam około 2 "koła" :shock: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.