Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Korniaczek-troszkę kultury,piszesz na forum publicznym,nie w taki sposób wyraża się tu swoją opinie o sprzęcie,a tym samym nie ocenia się piszących tutaj osób.Gdybym był moderatorem już dostałbyś krawacik.Nie przypuszczam aby było wielu "buraków" do oglądania twojego modelu,no ale to już twoja sprawa.

Widze że pisałem razem z fokkerem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol :) Wreszcie coś się dzieje w temacie DA :-P

 

Na "konkurencyjnym" forum znalazłem temat gdzie wymieniają plusy tegoż modelu i kolekcji.

O to i one - tu cytat:

"(...)

- Instrukcja krok po kroku

- elementy pasuja do siebie jak do tej pory(6 numer)

- zarys historyczny

- dobrze pakowane przesyłki(kartonowe pudełko)

(...)"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie no...chyba jednak się skuszę na tę ofertę widząc takie pozytywy tej kolekcji. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(...)

- Instrukcja krok po kroku

- elementy pasuja do siebie jak do tej pory(6 numer)

- zarys historyczny

- dobrze pakowane przesyłki(kartonowe pudełko)

(...)"

:lol2: oj się naśmiałem :mrgreen: Te nasze robione czy kupowane modele w ver KIT czy artf to przy tym dziecinada ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D po poście widać że profesjonaliści są przeciwko :lol: hmmm jestem przy 9 numerze i po tych wszystkich postach zastanawiam się czy warto dalej.... jednak nawet jak bym wybrał to Spitfire z Deagostini jest dojść dużym samolotem który jako początkujący zapewne będę miał problem pilotować prosiłbym o odp na czym tanim a w miarę dobrym można potrenować przed startem spitfire... No chyba, że się mylę i ten cały spitfire nie jest znów taki super że warto na nim się właśnie uczyć.? pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego X!

Motylasty to Cie zaraz tutaj zje! :)

 

Poczytaj na poczatek ten watek: KLIK

 

Jesli wybierzesz ktorys model to zapraszam na lotnisko modelarskie, moge pomoc Ci w pierwszych oblotach (badz ktorys z szanownych kolegow modelarzy to zrobi). Do Motylastego na miejsce lotow masz z pewnoscia blizej, moze znajdzie chwilke czasu dla Ciebie.

 

Moja prywatna rada: Sprzedaj czym predzej te 9 numerow. Jesli natomiast chcesz to na chama skladac to odsylam do linku powyzej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki i sorki :( ale nic podobnego nie znalazłem a właśnie tego szukałem bo o wyborze czegoś na początek znalazłem super artykuł w dziale od czego zacząć ale szukałem czegoś podobnego do spita dokładnie:) hmm jesteś z Radzionkowa o jakim lotnisku myślisz? Aaa i co to za miejsce lotów u Motylastego?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.