Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To zaczęło być nudne już ze 30 stron temu...

Proszę, odpuśćcie już. Swoje wszyscy napisali,

 

Pogratulować samozaparcia.... czytanie 30-tu kolejnych stron nudnego tematu. A ja tam nadal będę czytał i pisał bo o to chyba chodzi na tym forum. A jak mnie jakiś temat nie interesuje to sobie odpuszczam. A pomysł Ładziaka wygląda zachęcająco do ratowania wszelkich dziur budżetowych - także modelarskich. Tylko kto zapłaci za ten stop 1-dno groszowych monet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, wyładowywanie emocji itd., sam to zrobiłem kilka postów temu ;) , ale zauważyłem, że drugi pod względem wielkości wątek na forum służy w dużej mierze krytykowaniu ludzi, za to, że podjęli taką a nie inną decyzję i dążą do celu. Ja nie widzę w tym nic złego, nawet jeśli nie rozumiem tego celu. Podobnie spora część ludzi nie rozumie modelarzy-za ciężkie pieniądze składają jakieś idiotyczne samolociki a potem je puszczają jak dzieci :crazy: żal mi szaleńców, nie mają na co pieniędzy wydawać! :crazy:

Po prostu tak, jak większość piszących jestem ciekawy, czy ktoś dotrwa do końca i czekam na nowe niespodzianki od deagostini :P

Oczywiście mój post jest pół żartem, szczególnie część o idiotycznych samolocikach i szaleńcach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane:

 

Podobnie spora część ludzi nie rozumie modelarzy-za ciężkie pieniądze składają jakieś idiotyczne samolociki a potem je puszczają jak dzieci :crazy: żal mi szaleńców, nie mają na co pieniędzy wydawać!

 

Szczególnie to słowo: puszczają znaczy się latają

 

Chyba nie muszę nic więcej pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do tzw puszczania samolotów.

Powtórzę się: marzenia są bezcenne.

DeAgostini sprzedaje marzenia, czyli gra na uczuciach; a ludzie wrażliwi na takie sprawy nie patrzą na aspekt ekonomiczny.

Pewnie na tym polega problem.

Nie ma co odbierać zapaleńcom nadziei, czy też sprowadzać ich na ziemię.

Ci najbardziej uparci zbudują Spitfire i może nawet polecą swoim modelem, czego im życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Dzisiaj odwiedził mnie młody - 12 lat człowiek, któty odważył się samotnie budować model Spitfire z gazety Deagostini. Z tego co się dowiedziałem posiada już sklejony kadłub i 3/4 skrzydła. Modelu nie widziałem, ale obiecał, że pokaże go wszystkim na festynie osiedlowym z okazji pożegnania lata. Obiecałem jemu pomoc przy montażu całego osprzętu i uruchomieniu modelu. Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie. Będę Was informował.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę Was informował.

Czekamy, bo ten temat zdechł, ale co gorsza brak jest nowych wpisów w wątku poświęconym budowie tego modelu... :shock: :(

 

Czy ktoś zagląda na forum poświęcone budowie Spita z DA? Coś się tam dzieje? Jakieś konkrety? Tak przez ciekawość pytam. Wiem, że jak jestem taki ciekawy, to mogę wsadzić nos do kawy, a w ogóle to ciekawość jest pierwszym stopniem do piekła, ale cóż poradzę... taka moja babska natura :P ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byłeś leszcz i dawałeś praktyczne, pomocne i rzeczowe rady. No i dobrze, masz za swoje! Trzeba było doradzić, jak zrobić oświetlenie, zamontować strzelające karabiny, jak zrobić oryginalne malowanie, żeby wyróżniać się z dziesiątek identycznych Spitów z DA na modelarskich lotniskach, jak zwiększyć zasięg apki do paru km i wydłużyć lot do dwóch godzin bez lądowania i takie tam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że słynne forum jeszcze bardziej słynnego Voltariela nie doczekało tej chwili... tam to by dopiero posypały się celne rady i praktyczne wskazówki jak ulepszyć model... Czy ktoś jeszcze pamięta wątek o ...szybowcu pościgowym czy szybowcu z ...szyby :?: :rotfl: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.