Jump to content

Gogle do FPV


Ramzi87
 Share

Recommended Posts

Dron wizard 220 z osprzętem w drodze, pytanie o FPV. Jakie pierwsze gogle lub jak to niektórzy mówią świński ryjek. Nie chce wywalić kilku tysięcy, raczej potrzebuje się zmieścić w kwocie do 500 zł. Da się coś w tej kwocie zakupić? Co ważne potrzebuję gotowy produkt, na latanie mam kilka godzin w tygodniu więc nie chcę spędzić 2 miesięcy na składaniu gogli. Z góry dziękuje za podpowiedzi. Zakup może być na HK czy bangood.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam gogle Eachine EV800 i naprawdę mogę je polecić. Obraz jest ok, a i tak kamerka nie dostarczy mi wyższej rozdzielczości. Tylko nie wiem czy Twoja dostarczy :). Wykonanie bardzo dobre, może po za wyborem wtyczki do ładowania (bardzo cienka i nie trzyma się jakoś mocno). O czułości wiele nie powiem, ale ja latam na razie do max 400-500m i to już dla mnie daleko. W zależności od kamerki/stylu Twoich lotów, może warto rozważyć taką opcję i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

 

Z drugiej strony mając taki budżet, szkoda z niego nie skorzystać :D. Tu jednak nie pomogę bo nie miałem do czynienia z droższymi modelami.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.