Skocz do zawartości

Co zbudować ???


LordKris
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.Według tabeli od Roberta i opisów w sklepach ten napęd  powinien dać rade  ...(a swoją drogą  dziwne że  przy takich obrotach silnika zalecane jest Śmigło E a nie SF...)

 

Wina może leżeć po stronie pakietu -na zdjęciach widać jakąś umęczoną kostkę - jeśli to używka może nie daje już odpowiedniej ilości amperków

Oczywiście to pakiet 3S?

 

Druga możliwość  ale rzadziej spotykana  to nie skalibrowany/zaprogramowany  pełny zakres gazu  na reglu .

 

Słabe luty lub za cienkie przewody zasilania

 

Nawet kiepska wtyczka może być wąskim gardłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już miałem udać się w podróż do Polski ale sprawdziłem wątek i proszę - trzeba się wytłumaczyć  ;) 

 

1. Pakiet -  zakupiłem jakiś czas temu nowy z HK jest to Zippy 3S 2200 mAh 30C (albo coś bardzo blisko - był żółty) ale nie na użytek RC tylko do AirSoftu ale z racji tego że nie mieścił się do mojej przerobionej MP5-tki to postanowiłem go rozdzielić. Taśma którą widać służy jako zabezpieczenie pakietu.

 

Mogę do testów założyć inny pakiet 1800mAh 25C 3S Turnigy NanoTech Airsoft

 

2. Kalibracja - wydaje mi się że jest przeprowadzona prawidłowo. Nie pamiętam dokładnie ale na pewno musiałem najpierw ustawić drążek na minimum potem na maksimum i znowu na minimum - dopiero silnik zaczął reagować na drążek gazu.

 

3. Luty i przewody - jedyny słaby punkt jaki widzę w tej konfiguracji to silnik - przewody wychodzące z silnika są bardzo cienkie. Przewody zasilające ESC to 16AWG a przewody z pakietu to 14AWG. Wtyczka to tzw T-conector

 

To tyle w sprawie wyjaśnień ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.