Jump to content

USB grabber niebieski ekran


Jarek1925
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam krótkie i proste pytanie, czy po podłączeniu easycap do telefonu i włączeniu aplikacji FPViever powinien pojawić się niebieski ekran? Easycap nie jest podłączony do żadnego odbiornika, chodzi mi tylko czy to naturalna reakcja. Telefon posiada OTG i wykrywa grabber. Załączam screeny z obu aplikacji do FPV

post-20250-0-76972800-1497853558_thumb.png

post-20250-0-09273300-1497853566_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Trudno powiedzieć. Lepiej działać bardziej systematycznie, np zacząć od podłączenia odbiornika albo kamery. Albo urządzenia które generuje na obrazie menu albo jakiś napis, żeby wiedzieć czego się spodziewać.

Link to comment
Share on other sites

Nie warto. Odtwarzanie wideo na telefonie może być kapryśne i wnosić nowe błędy. Easycap może mieć różne chipsety które mogą zachowywać się w różny sposób. Zacznij od podłączenia kamery i wszystko będziej jasne.

Link to comment
Share on other sites

Podłączyłem, wgranie filmiku za dużo by trwało ale już działa ok, ten blue screen to po prostu brak sygnału, gdy na chwilę odłączyłem kamerę to się pojawił, gdy podłączyłem to z powrotem ładny obraz wrócił także wszystko w porządku,

 

Sorry że narobiłem paniki ale chciałem na początek tygodnia przed pracą sprawdzić czy działa. Nie chciałem się stresować cały dzień w pracy że coś nie tak.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.