Irek M Posted February 2, 2007 Posted February 2, 2007 Nie długo będę miał ferie zimowe. Nie wiecie gdzie mogę zapisać się na taki obóz ?
MareX Posted February 3, 2007 Posted February 3, 2007 Irku! Już niebawem bedziemy mieli u siebie przynajmniej z 10 takich rakietek strzelających prosto w górę, to i za to Wielki Brat może /???/ nam łaskawie wizy zniesie. Uskładasz grubsza kaskę na kulki i spokojnie pojedziesz do Arizony na taki obóz... A co? Kto Ci zabroni?... :wink:
instruktor Posted February 3, 2007 Posted February 3, 2007 Znaleźli sobie chłopcy i dziewczynki też, zabawki!!!!
marcin133 Posted February 3, 2007 Posted February 3, 2007 Fajna sprawa tylko szkoda tych modeli - a tyyyle u nas wolnych celów poli.... prrrrr!!!. ....Mogli by tak sobie wypożyczyć od nas.... chociaż coś by z tego było...
modelarzkobi Posted February 3, 2007 Posted February 3, 2007 Tam fajne zabawki tylko naprawde szkoda modeli które nic nie są winne zamiast w nie strzelać zarzucili by pare dla mnie :twisted:
GRZECHU I JURAS Posted February 4, 2007 Posted February 4, 2007 Fokker bodajże nie długo zacznie się sezon na KACZKI, może taki rodzaj celu Cię zainteresuje
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.