Skocz do zawartości

Powitanie z Wrocławia


PrzemoM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z forum :)

 

Od jakiegoś czasu czytam forum, w końcu postanowiłem się zarejestrować i napisać.

 

Chciałbym kupić sobie jakiś model RC, zastanawiam się nad PC Fokusem, może Sky Lady - wiadomo, jak najszybciej chciałbym zacząć latać :) Potem myślę, że zabiorę się za budowę RWD-5 by Skazoo - aparatura z Fokusa lub SL będzie możliwa do wykorzystania, prawda?

 

Ale w sumie zanim kupię cokolwiek wolałbym zobaczyć na żywo z czym to wszystko się je, pogadać z kimś doświadczonym - dlatego mam pytanie czy jest na forum ktoś z Wrocławia?

A może jest jakaś grupa, gdzie wspólnie się spotykacie i latacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie umówiliśmy się na jutro w Brzegu na lotnisku na jakieś polatanie. ja jednak już dziś widzę że chyba nici z tego będą (dziś na pokazach też chciałem być i jak widać nie wyszło). masz dwa sklepy, jeden cyber-fly i modele.sklep.pl w obu atmosfera przyjemna, na cyber-fly jednak mi się lepiej rozmawia - człowiek bardzo otwarty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.