Skocz do zawartości

elektryka jak wszystko podłączyć??


wspinacz1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim.

mam pytanie jak podpiac elektryke aby wszystko dzialalo?

oto mój zestaw:

-ROXXY BL-CONTROL 940-6 regulator do silników bezszczotkowych IN/OUT Runner New Cool Power FET - Robbe.

-Silnik bezszczotkowy Roxxy BL-Outrunner 4250/07 produkcji Robbe.

-Pakiet napędowy FullyMax Li-Pol 11.1V 3300mAh 22C(40C) eXtremePower new-formula.

-FUTABA 4EXA 4-kanałowe komputerowe radio PPM (FM) z odbiornikiem R136F 6-kanałów 35MHz FM i serwomechanizmami.

ja to wszystko podłączylem niby wszystko dziala ale cos silnik nie chce sie krecic tylko w regulatorze czerwona dioda sie swieci i wydaje ton dzwiekowy. prosze o rade.

 

Pozdrawiam Grzesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a ten regulator podpina sie do odbiornika tam gdzie jest B czy pod dany kanał który który reguluje obroty silnika? bo jak podpiąłem pod B to niby wszystko działało ale silnik nie reagował a jak pod kanał to już było dobrze i silnik reagował i nie wiem czy tak może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.