Jump to content

Jak podłaczyć aparaturę flysky fs i6S do komputera?


Jaguś
 Share

Recommended Posts

Hejo

Po przeszukaniu internetów nigdzie nie mogłem znaleźć czym/jak do tej aparatury podłączyć się jako pad do symulatora są tylko instrukcje filmy do flysky fs i6 czyli do troszkę innej bo bez "S"

Czy wystarczy sam kabel micro usb bo ta aparatura posiada takie wejście czy muszę jakiś specjalny kabelek do wejścia ps2 ?

Link to comment
Share on other sites

Domyślam się, że to S to tylko nowa obudowa. i6 nie ma emulatora kontrolera gier, musisz kupić taki emulator na kabelku z odpowiednią przejściówką.

Inna opcja to kupić moduł, w którym wepniesz się w odbiornik i podłączysz do USB, będzie wtedy bezprzewodowo.

Link to comment
Share on other sites

Ok tylko teraz kabelek do tego wejscia ps2 czy do usb? Rozumiem że taki jak tu https://hobbyking.com/en_us/hobby-king-2-4ghz-6ch-tx-usb-cable.html tylko znajdę gdzieś to w PL

Bo tutaj zaś pokazane jest niby można samym kablem usb

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&nv=1&rurl=translate.google.pl&sl=auto&sp=nmt4&tl=pl&u=https://www.flyingtech.co.uk/electronics/flysky-fs-i6s-10ch-transmitter-fs-x6b-24ghz-ppm-receiver&usg=ALkJrhjCf9ayALLnIL63tnlV1BUpQy0MEw

I juz jestem głupi z tego gdzieś na YT też widziałem że ktoś podłącza samym kablem usb?

Link to comment
Share on other sites

Ok jak tylko przyjdzie aparatura będę próbował myślałem że ktoś ma i używa no ale będę widzę musiał sprawdzić sam dopiero później ewentualnie dmówić kabelek. A jaki symulator polecasz do dronów najlepiej darmowy ?

Link to comment
Share on other sites

Aparatura już u mnie testuję i potwierdzam dla innych działa na samym kabelku Usb/micro bez żadnych przejściówek przynajmniej z symulatorem FPVfreeriders fajna zabawa aż nie mogę się doczekać swojego pierwszego Quada :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.