Skocz do zawartości

Paliwa z Nastik.pl


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

A do swojego motoru lejesz własne paliwo czy z "cpn-u"?

Mi wystarczy że kupuje na BP czy Shelu -98.

Myslę ze kupowanie dobrego paliwa ,a nie najtańszego rozwiązuje całkowicie problem zarówno w dużych pojazdach jak i w modelach.

 

Może dlatego że nie lubię smarów , żywic i lepkiego paliwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wache leje w cpn bo trochę trudno bezołowiową z czegokolwiek wymieszać :lol: ale np już olej który stosuje w silniku (to 4t) to już są głębsze dywagacje a w 2t do mieszanki też coś trzeba wiedzieć i nie lałem mixolu :wink: Dlatego trochę mnie to interesuje.

 

 

A jeżeli chodzi o temat to ja uważam w lataniu rekreacyjnym kupne paliwo jest b.dobre. Nam zależy na poprawnej pracy, maksymalnej mocy i trwałości i kupując paliwo w sklepie masz to zapewnione :wink: Imo mieszanie paliw może mieć miejsc tylko wtedy gdy idzie go full i po prostu będzie taniej np. w modelarniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak czytam że chcą przerabiać silniki na żarowe nie mając o tym zielonego pojęcia i odpowiedniego warsztatu to mnie aż trzęsie.

Tylko patrzeć jak naznośi od matki z laboratorium troche nitro i wysadzi chałuę w powietrz !!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.