Skocz do zawartości

Co to jest apka ?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
karlem automat to ja w wojsku miałem AK-47 , a aktualnie jeden taki autoamt to w łazience mam ale tez służy do czego innego :mrgreen:

 

...coś mi się widzi, żeś się naoglądał 'hamerykanskich' filmów, albo kłamiesz starszych z rozmysłem... :wink:

Bo jak w armii służyłem (w Braniewie, w 1971, a co!!!) to strzelałem z KBKAK (karabinek automatyczny Kałasznikowa) 7,62 mm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karlem automat to ja w wojsku miałem AK-47 , a aktualnie jeden taki autoamt to w łazience mam ale tez służy do czego innego :mrgreen:

 

...coś mi się widzi, żeś się naoglądał 'hamerykanskich' filmów, albo kłamiesz starszych z rozmysłem... :wink:

Bo jak w armii służyłem (w Braniewie, w 1971, a co!!!) to strzelałem z KBKAK (karabinek automatyczny Kałasznikowa) 7,62 mm :P

 

KBKAK to Krótki Bojowy Karabinek Automatyczny Kałasznikowa tak prawdę mówiąc :D choć równie dobrze mógł to być AKMS - ale pamięć już nie ta :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.