Skocz do zawartości

Klejenie osłony kabiny z drewnianą ramką


ArtekM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprawdzony temat, klej szczeliwo K+D firmy Wurth.

Polecam.


Dodam jeszcze, że możesz to dostać w warsztacie blacharsko lakierniczym (kleją tym błotniki do szkieletu nadwozia). Zawsze zostaje tego kleju w tubie i jest zazwyczaj wyrzucany albo zasycha, na pewno się z Tobą podzielą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem o tym kleju Wurth, bo sam go nie znałem.

W uwagach piszą to:

 

Uwaga:
Nie dopuszczać do kontaktu z lakierami na bazie żywic alkidowych. Nie nadaje się do łączenia szkła, gdzie masa będzie wystawiona na działanie promieni UV. Bezpośrednie padanie promieni słonecznych może doprowadzić do zżółknięcia masy, a w konsekwencji do jej wykruszenia. Nie stosować do PE, PP, PTFE, gumy silikonowej, spienionych polistyrenów i tworzyw plastycznych.

 

 

http://media.wuerth.com/stmedia/shop/catalogpages/LANG_pl/2934252.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem o tym kleju Wurth, bo sam go nie znałem.

W uwagach piszą to:

 

Uwaga:

Nie dopuszczać do kontaktu z lakierami na bazie żywic alkidowych. Nie nadaje się do łączenia szkła, gdzie masa będzie wystawiona na działanie promieni UV. Bezpośrednie padanie promieni słonecznych może doprowadzić do zżółknięcia masy, a w konsekwencji do jej wykruszenia. Nie stosować do PE, PP, PTFE, gumy silikonowej, spienionych polistyrenów i tworzyw plastycznych.

 

 

http://media.wuerth.com/stmedia/shop/catalogpages/LANG_pl/2934252.pdf

Kleiłem tym ustrojstwem kabinkę z VIVAK-u do drewnianej ramy 8 lat temu i do tej pory trzyma się jak umarły książeczki. Nic się nie rozpuściło, nic nie wykruszyło. Jest OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.