Skocz do zawartości

Waga z określeniem środka ciężkości modelu.


Wiesiek1952

Rekomendowane odpowiedzi

Nie licząc druku bo go nie ma co liczyć gdyż na różnych drukarkach różnie to będzie z czasem wyglądać. Samo poskładanie pewnie z 2h jakbym to miał robić drugi raz i od razu trafić na właściwe pliki. Dla mnie to sprawdzenie się, nie liczę kasy czy czasu przy takich pracach. 
 

Zresztą ja uważam że w takich tematach jak te wagi czy coś innego to nie ma sensu liczyć roboczogodzin. Mało kto robi zarobkowo takie rzeczy, większość pewnie dla przyjemności. Zresztą autorzy tych pomysłów czy to na grupach czy gdzieś indziej też tego do kasy raczej nie robią. Chyba że są płatne jakieś projekty ale ja ich nie spotkałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja drukowałem krócej może do kupy 12h. Drukowałem na zwykłym PLA tam nie ma potrzeby drukować na czymś lepszym. Waga nie przenosi praktycznie żadnych obciążeń. Fotki zrobię przy okazji w tej chwili nie mam jej pod ręką. Wygląda tak samo zresztą jak wszystkie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.