Skocz do zawartości

Próba odbudowy starej jednostki "Condor(?)"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Ahoj!

Trochę ostatnio poszło do przodu. Zaczynam robić klar na pokładach. Zamontowałem polery, nawinąłem cumy, rozmieściłem oświetlenie, postawiłem słupki do relingów, nadałem nazwę portu macierzystego (imienia jeszcze nie mam) itp...

Pod pokładem nadal tak jak było, czyli stare graty czekające na podłączenie do nowych, ale to kwestia niedługiego czasu bo wszystko już skompletowałem. 

 

Jak już mówiłem kiedyś, jednostka ma wyglądać na używaną i dość realnie. Szukam paru gratów. Może miałby ktoś jakieś opony w mojej skali (czyli 1/20-1/30). Stare, zużyte, każda z innej parafii oczywiście, takie abym mógł ich użyć jako odbojów?

Szukam w sumie każdego zalegającego Wam w szufladach "złomu" w tej skali który mógłby znaleźć się na pokładach. Takich gadżetów codziennego użytku typu narzędzia, naczynia, ubrania, AGD/RTV.... Może komuś coś zalega ? Szukam oczywiście w sklepach ale w tej skali to w większości militaria...

IMG-20210126-WA0004[1].jpg

IMG-20210126-WA0001[1].jpg

IMG-20210126-WA0003[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.