tom000 Posted October 30, 2008 Posted October 30, 2008 dotarły do was te plany? bo nie wiem czy nie mam jakiegoś problemu z pocztą
g_kamyk Posted October 30, 2008 Author Posted October 30, 2008 Dzięki wielkie !!! O to właśnie chodziło ! Pozdrawiam - Grzegorz
Guest Anonymous Posted October 31, 2008 Posted October 31, 2008 Do mnie też nie dotarły Może ktoś kto już otrzymał niech roześle dalej?
bigkris Posted October 31, 2008 Posted October 31, 2008 wysylam tym ktorzy nie napisali ze maja plany, jesli kogos pominalem to przepraszam i prosze o email w poscie
bigkris Posted October 31, 2008 Posted October 31, 2008 VJ_Adams, poszlo EDIT: podales zly login, prawidlowy to VJ_Adams? braklo s na koncu. ale wyslalem na ten drugi (tzn z s)
tom000 Posted November 4, 2008 Posted November 4, 2008 A co do "Spólnego" Projektu to ja na razie się nie piszę bo puki co mam kilka niedokończonych modeli i nie chcę żeby doszedł kolejny...
andrzej412 Posted November 4, 2008 Posted November 4, 2008 jeszcze ja bym poprosil o te plany andrzej9881@o2.pl
bigkris Posted November 4, 2008 Posted November 4, 2008 andrzej412, poszlo. prosze o potwierdzenie ze dostales.
Daniel95 Posted November 4, 2008 Posted November 4, 2008 ja też bardzo proszę sobkowicz171@interia.pl
bigkris Posted November 4, 2008 Posted November 4, 2008 Daniel95, poszlo. tak samo prosze napisac czy doszlo
Daniel95 Posted November 4, 2008 Posted November 4, 2008 doszło,ALE NIE MOGE TEGO OTWORZYĆ ponieważ jest wysłany jako załącznik i niepoprawnie rozkodowany
Daniel95 Posted November 4, 2008 Posted November 4, 2008 tom000, ja mogę poprosić o te plany, bo dostałem uszkodzony plik
bigkris Posted November 4, 2008 Posted November 4, 2008 Daniel95, odeslij to do mnie i zobacze co tam jest zlego. sa tam dwa pliki dwg. moze nie umiesz tego otworzyc?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.